Ústav Gustava Roussyho obnovuje licenční smlouvu na program TrialMaster EDC od společnosti Anju Software pro urychlení komplexní onkologické studie

Fort Lauderdale (USA)/Paříž 13. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední světové centrum pro výzkum rakoviny hlásí pět let úspěšného užívání platformy pro správu klinických dat v řadě různých designů studií

Společnost Anju Software oznámila, že Ústav Gustava Roussyho, jedno z pěti nejlepších center pro výzkum rakoviny na světě a nejlépe hodnocená evropská nemocnice pro onkologický výzkum, obnovila smlouvu o užívání její platformy TrialMaster Electronic Data Capture (EDC). Ústav Gustava Roussyho úspěšně využívá program TrialMaster k urychlení a zefektivnění onkologických klinických studií v nespočtu různých uspořádání už pět let.

V rámci této dohody bude Ústav Gustava Roussyho při svém klinickém výzkumu rakoviny i nadále spolupracovat se společností Anju Software a využívat její platformu pro elektronický sběr dat a správu dat klinických studií TrialMaster. Platforma TrialMaster přináší Ústavu výhodu flexibility a škálovatelnosti při podpoře nových, rozvíjejících se designů studií, jako je např. tzv. umbrella trial, basket trial a další platformové studie.

„EDC systém TrialMaster od společnosti Anju hrál v posledních pěti letech stěžejní roli pro rozšíření naší klinické práce a je ideálně uzpůsoben složitosti a rizikům zkoumání nových onkologických sloučenin," uvedl Stefan Michiels, vedoucí oddělení biostatistiky a epidemiologie v Ústavu Gustava Roussyho. „S tím, jak se technologie platformy TrialMaster dále vyvíjí, aby vyhovovala měnícím se potřebám a požadavkům klinického výzkumu rakoviny, se na další spolupráci se společností Anju velmi těšíme."

TrialMaster EDC je nejintuitivnější soustava pro EDC (electronic data capture, elektronický sběr dat) na trhu, disponující mimořádnou úrovní použitelnosti a flexibility. Tato inovativní softwarová platforma představuje komplexní řešení EDC pro klinické studie fáze I-IV, zvyšuje efektivitu, redukuje pracovní procesy a zároveň zvyšuje kvalitu dat, což umožňuje rychlejší předkládání studií.

„V uplynulých letech nám bylo ctí spolupracovat s Ústavem Gustava Roussyho a sledovat vliv systému TrialMaster na průběh výzkumných onkologických programů, které přinášejí nové, inovativní možnosti léčby odpovídající náročným potřebám těchto skupin pacientů," řekl senior viceprezident pro oblast EMEA Rohit Mistry. „Těší nás, že můžeme s našimi partnery z Ústavu Gustava Roussyho v této mimořádně důležité práci pokračovat. Jejich důvěra v Anju a TrialMaster dává naší práci smysl a posiluje náš závazek poskytovat špičkové služby ve prospěch onkologických pacientů po celém světě."

O Ústavu Gustava Roussyho

Komplexní odborné centrum Gustava Roussyho je nejlepším evropským a pátým nejlepším světovým institutem pro výzkum a léčbu rakoviny. Zabývá se výhradně onkologickými pacienty. Ústav patří mezi zakládající členy odborného svazu Paris Saclay Cancer Cluster. Je původcem jak diagnostických, tak i terapeutických pokroků. Ročně se věnuje téměř 50.000 pacientů a ve svém přístupu spojuje výzkum, péči o pacienty a vzdělávání. Provádí léčbu všech typů onkologických onemocnění u pacientů jakéhokoli věku a specializuje se na léčbu vzácných druhů rakoviny a komplexních nádorů. Nabízí individualizovanou péči na základě kombinace nejmodernějších lékařských metod s ohledem na lidské potřeby pacienta. Kromě vysoce kvalitní léčby poskytuje pacientům také respekt k jejich individuálním fyzickým, psychickým a sociálním aspektům. Tvoří jej celkem 3200 zdravotnických pracovníků na dvou pracovištích: Villejuif a Chevilly-Larue. Ústav Gustava Roussyho sdružuje dovednosti nezbytné pro nejkvalitnější onkologický výzkum; čtvrtina jeho pacientů se účastní klinických studií.

Pro více informací navštivte stránky www.gustaveroussy.fr/en, Twitter, Facebook, LinkedIn a Instagram.

O společnosti Anju Software

Anju Software poskytuje adaptivní platformu pro klinické studie a lékařské služby a také nově navržené, nejmodernější úložiště klinického obsahu a dat. Jedná se o analytické řešení založené na umělé inteligenci v kombinaci s možnostmi integrace dat a aplikací, využívané světovými trhy v oblasti farmacie, biotechnologií a smluvního výzkumu v přírodních vědách.

Kontaktní osoba:

Tony Riggio

Anju Software

908-839-6335

Tony.Riggio@anjusoftware.com

Kontakt pro média:

John F. Kouten

JFK Communications, Inc.

609-241-7352

jfkouten@jfkhealth.com

15°C

Dnes je pondělí 20. března 2023

Očekáváme v 15:00 14°C

Celá předpověď