Společnost Riskified Ltd. oznamuje zahájení primární veřejné nabídky

foto

New York 20. července 2021 (PROTEXT/BusinessWire) - Společnost Riskified Ltd. („Riskified“), platforma pro fraud management, která umožňuje bezproblémové elektronické obchodování, oznámila zahájení primární veřejné nabídky 17 500 000 akcií třídy A. Nabídka sestává ze 17 300 000 kmenových akcií třídy A, které nabízí společnost Riskified, a 200 000 kmenových akcií třídy A, které prodává jeden ze stávajících akcionářů společnosti Riskified. Společnost Riskified z prodeje akcií tímto akcionářem neobdrží žádné výnosy. Upisovatelé budou mít 30denní opci na nákup dalších 2 625 000 kmenových akcií třídy A od společnosti Riskified za cenu počáteční veřejné nabídky, sníženou o upisovací diskonty a provize. Momentálně se očekává, že se cena za počáteční veřejnou nabídku bude pohybovat mezi 18,00 USD a 20,00 USD za akcii. Společnost Riskified své kmenové akcie třídy A hodlá na newyorské burze cenných papírů kótovat pod symbolem „RSKD“.

Společnosti Goldman Sachs & Co. LLC, J. P. Morgan Securities LLC a Credit Suisse Securities (USA) LLC působí jako hlavní book-running manažeři navrhované nabídky. Společnosti Barclays Capital Inc., KeyBanc Capital Markets Inc., Piper Sandler & Co., Truist Securities, Inc. a William Blair & Company, L.L.C. jsou book-running spolumanažeři navrhované nabídky. Společnosti Loop Capital Markets LLC, Samuel A. Ramirez & Company, Inc., Siebert Williams Shank & Co., LLC a Stern Brothers & Co. jsou společnými manažery navrhované nabídky.

Navrhovaná nabídka se uskuteční pouze prostřednictvím přímé nabídky. Kopii předběžné přímé nabídky, související s nabídkou, lze, jakmile bude k dispozici, získat od společnosti Goldman Sachs & Co. LLC, Attn: Prospectus Department, 200 West Street, New York, New York, 10282, e-mailem na adrese prospectus-ny@ny.email.gs.com nebo telefonicky na čísle 866-471-2526; od společnosti J. P. Morgan Securities LLC, Attn: Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York, 11717, e-mailem na adrese Prospectus-eq_fi@jpmorgan.com nebo telefonicky na čísle 1-866-803-9204; a od společnosti Credit Suisse Securities (USA) LLC, Attn: Prospectus Department, One Madison Avenue, New York, New York, 10010, e-mailem na adrese newyork.prospectus@credit-suisse.com nebo telefonicky na čísle 800-221-1037.

Registrační prohlášení na formuláři F-1, týkající se těchto cenných papírů, bylo podáno u SEC, ale dosud nenabylo účinnosti. Tyto cenné papíry nelze prodávat ani přijímat nabídky k jejich koupi předtím, než registrační prohlášení nabude účinnosti.

Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce koupě těchto cenných papírů, ani nedojde k prodeji těchto cenných papírů v žádném státě a v žádné jurisdikci, ve kterých by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací podle zákonů o cenných papírech daného státu nebo jurisdikce.

O společnosti Riskified Ltd.

Díky společnosti Riskified je elektronické obchodování bezpečné, přístupné a bezproblémové, čímž umožňuje firmám plně využít jejich potenciálu. Společnost Riskified vytvořila platformu nové generace pro správu rizik v oblasti elektronického obchodování, která umožňuje internetovým obchodníkům vytvářet důvěryhodné vztahy se svými spotřebiteli. Platforma společnosti Riskified uplatňuje procesy strojového učení, které využívají data globální sítě obchodníků. Pro každou on-line interakci je schopna identifikovat daného jednotlivce, čímž pomáhá obchodníkům – zákazníkům společnosti Riskified – eliminovat rizika a nejistoty jejich podnikání. Společnost Riskified svým obchodníkům zvyšuje tržby a snižuje míru podvodů a dalších provozních nákladů, a snaží se spotřebitelům poskytovat lepší zkušenosti ve srovnání s těmi, které jim obchodníci mohli nabídnout před zapojením společnosti Riskified.

Originální verzi najdete na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210719005324/en/

Kontakty

Kontakt pro vztahy s investory:

Chris Mammone, The Blueshirt Group for Riskified

ir@riskified.com

Oddělení pro styk s veřejností:

Rowena Kelley

press@riskified.com

Zdroj: Riskified Ltd.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

26°C

Dnes je pondělí 26. července 2021

Očekáváme v 21:00 22°C

Celá předpověď