Společnost LearnWorlds získala 32 milionů dolarů na financování růstu od Insight Partners, aby pomohla pedagogům vytvářet a prodávat online kurzy v post-pandemickém světě

foto

Limassol (Kypr) 15. července 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost LearnWorlds, univerzální platforma pro tvorbu a prodej online kurzů, dnes oznámila, že získala menšinovou investici ve výši 32 milionů dolarů od globální společnosti rizikového a soukromého kapitálu Insight Partners.

LearnWorlds poskytuje platformu typu „vše v jednom" bez vlastní značky a připravenou k tvorbě aplikací, kde mohou pedagogové a tvůrci obsahu vytvářet, hostovat, nabízet a prodávat vysoce interaktivní a poutavé online kurzy. Společnost se sídlem na Kypru využila přelomového roku v oblasti e-learningu, kdy zaznamenala více než trojnásobný růst, protože poptávka po online vzdělávání se stala „novou normou".

Společnost LearnWorlds plánuje využít finanční prostředky na rozvoj svého produktového plánu, zvýšení úspěšnosti zákazníků a urychlení marketingu a prodeje zaměřeného na malé a střední podniky. Společnost LearnWorlds očekává, že v příštím roce více než zdvojnásobí počet svých zaměstnanců z 80 na 170 na plný úvazek a rozšíří svůj tým na mezinárodní úrovni, mimo současnou centrálu v Řecku a na Kypru.

Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti LearnWorlds Panos Siozos řekl: „Rozhodli jsme se vytvořit nejlepší a nejdostupnější platformu pro tvorbu kurzů pro pedagogy, kteří jsou stejně zapálení pro výuku jako my. Demokratizovali jsme e-learning přímo pro spotřebitele tím, že jsme umožnili každému spustit vlastní online kurz z obývacího pokoje a profitovat ze svých dovedností a obsahu.

Ačkoli plný potenciál e-learningu byl vždy v horizontu pěti let, pandemie COVID-19 tento trend urychlila. Nyní více než kdy jindy potřebují pedagogové a podniky nástroje, které jim pomohou přeškolit a rekvalifikovat lidi mobilním, distribuovaným, flexibilním, příjemným, ale také nákladově efektivním a účinným způsobem. A LearnWorlds je nástroj, který to umožňuje."

„V posledních několika letech jsme byli svědky toho, jak online vzdělávací platformy mění budoucnost vzdělávání, protože jednotlivci se snaží rozvíjet další kompetence a společnosti chtějí rekvalifikovat své zaměstnance," uvedl Nikitas Koutoupes, výkonný ředitel společnosti Insight Partners. „LearnWorlds představuje ideální cloudový systém pro řízení výuky (LMS) pro vytváření prvotřídních, interaktivních a značkových vzdělávacích zážitků, které mají kvantifikovatelný dopad na výsledky vzdělávání. Ve společnosti Insight investujeme do špičkových týmů, které vytvářejí špičkové produkty, a proto jsme rádi, že můžeme spolupracovat s Panosem a jeho týmem a pomoci jim urychlit jejich již tak impozantní růst."

Společnost LearnWorlds se těší rychlému růstu a má již více než 4 300 zákazníků ve více než 120 zemích, včetně samostatných „edupreneurs", malých a středních podniků a velkých firemních prodejců online vzdělávacích kurzů, stejně jako začínajících podniků a korporací, které poskytují online školení pro své zákazníky a zaměstnance. Společnost LearnWorlds zaznamenala obrovskou poptávku po své platformě, která pokračuje i v roce 2021.

Společnost Insight Partners, jedna z největších světových firem v oblasti rizikového a soukromého kapitálu, je známá tím, že úzce spolupracuje se společnostmi v růstové fázi, poskytuje jim bezkonkurenční odborné znalosti a obchodní strategii a pomáhá jim rozšiřovat jejich činnost. Insight Onsite a nástroj ScaleUp je navržen tak, aby pomáhal společnostem rozšiřovat své portfolio poskytováním řady služeb v klíčových oblastech podnikání, jako je nábor zaměstnanců, marketing a vývoj produktů. Společnost Insight podpořila například Twitter, Shopify a Pluralsight a v současnosti má v portfoliu společnosti Udemy, Skilljar, Epignosis a Monday.com.

Chcete-li se dozvědět více o platformě online kurzů LearnWorlds, navštivte prosím https://www.learnworlds.com

O SPOLEČNOSTI LEARNWORLDS

LearnWorlds je cloudová platforma typu „vše v jednom" pro vytváření a prodej online kurzů bez použití kódu a bez vlastní značky. Více než 4300 profesionálních školitelů, školicích organizací a společností ve více než 120 zemích důvěřuje této platformě při prodeji online kurzů, školení zaměstnanců a spolupracovníků a vzdělávání svých zákazníků. V moři platforem pro online kurzy vyniká LearnWorlds svou celkovou uživatelskou přívětivostí, výjimečnou tvorbou obsahu, výkonným nástrojem pro tvorbu webových stránek, extrémní přizpůsobitelností a obsesivní zákaznickou podporou, díky nimž je LearnWorlds oblíbeným nástrojem pro pedagogy, designéry i vývojáře. Společnost LearnWorlds má kanceláře v Limassolu na Kypru a v Chanii v Řecku, ale více než 90 % zaměstnanců pracuje plně na dálku.

(www.learnworlds.com | hello@learnworlds.com )

O SPOLEČNOSTI INSIGHT PARTNERS

Insight Partners je přední světová společnost v oblasti rizikového a soukromého kapitálu, která investuje do rychle rostoucích technologických a softwarových společností v růstové fázi, jež jsou hnací silou transformačních změn ve svých odvětvích. Společnost Insight Partners byla založena v roce 1995 a investovala do více než 400 společností po celém světě a prostřednictvím řady fondů získala kapitálové závazky ve výši více než 30 miliard dolarů. Posláním společnosti Insight je vyhledávat, financovat a úspěšně spolupracovat s vizionářskými vedoucími pracovníky a poskytovat jim praktické a praktické softwarové znalosti, které podpoří dlouhodobý úspěch. Společnost Insight ve svých zaměstnancích a ve svém portfoliu podporuje kulturu založenou na přesvědčení, že společnosti v růstové fázi a růst vytvářejí příležitosti pro všechny. Další informace o společnosti Insight a všech jejích investicích najdete na webu insightpartners.com nebo nás sledujte na Twitteru @insightpartners.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1574299/LearnWorlds_Logo.jpg

KONTAKT: InsightPartners@mww.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

26°C

Dnes je pondělí 26. července 2021

Očekáváme v 21:00 22°C

Celá předpověď