Společnost Huawei získala potřetí za sebou ocenění Gartner® Peer™ Customers' Choice za své řešení SD-WAN sítě

foto

Šen-čen (Čína) 11. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei nedávno oznámila, že získala spotřebitelské ocenění platformy Gartner Peer Insights pro rok 2022 za svou okrajovou infrastrukturu WAN. Cenu obdržela již třetí rok po sobě. Podle zprávy Voice of the Customer („Názor zákazníka") získala síť SD-WAN (Software-defined Wide Area Network, softwarově definovaná dálková síť) od společnosti Huawei k prosinci 2021 celkem 102 recenzí od zákazníků z celého světa a různých odvětví s celkovým skóre 4,9 z 5 hvězdiček. SD-WAN síť od společnosti Huawei byla ve stejné zprávě také jmenována „Volbou zákazníků" ve třech kategoriích: Středně velké podniky, Asie/Tichomoří a Evropa, Blízký východ a Afrika (EMEA). Domníváme se, že tato ocenění svědčí o široké podpoře řešení SD-WAN společnosti Huawei ze strany zákazníků po celém světě.

Zákazníci z nejrůznějších odvětví, jako jsou finance, výroba či služby, k 31. prosinci 2021 komplexně prověřili produkty a řešení okrajové infrastruktury WAN od různých dodavatelů z hlediska funkčnosti produktů, nasazení, provozu a technické podpory.

Vůbec poprvé rozdělila platforma Gartner dodavatele okrajové infrastruktury WAN do čtyř kvadrantů podle uživatelského zájmu a přijetí (osa X) a celkového hodnocení (osa Y). Společnost Huawei by bylo ochotno doporučit 100 % zákazníků a dosáhla i nejvyššího celkového hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček. Tyto působivé výsledky podle nás plně dokazují, že SD-WAN řešení od společnosti Huawei si získalo uznání globálních zákazníků z hlediska postavení v odvětví, rozsahu využívání i komerční vyspělosti.

Zprávy od zákazníků, kteří se rozhodli pro řešení SD-WAN společnosti Huawei, jsou mimořádně pozitivní. Níže uvádíme několik citací:

„Jsme velmi rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro SD-WAN od Huawei. Podle výsledků nasazení dokáže poskytovat velmi bezpečné, spolehlivé a inteligentní řešení síťového připojení. Jejich správa konvergence LAN-WAN nám pomáhá snížit mnoho provozních nákladů."- Zákazník ze sektoru dopravy[1]

„Tým společnosti Huawei pro SD-WAN je velmi profesionální a pohotově reaguje. Vždy mi dokáže poskytnout velmi rychlou odezvu a dobré řešení. Samotné řešení je velmi užitečné pro zobrazení kvality sítě." - Zákazník z finančního sektoru[2]

Společnost Huawei je na trhu SD-WAN sítí zavedeným hráčem, který obsluhuje tisíce zákazníků po celém světě – včetně Itálie, Španělska, Japonska, Thajska, Mexika nebo Číny. V březnu 2022 získala již čtvrtým rokem v řadě ocenění Challenger („Vyzyvatel") ve zprávě Gartner Magic Quadrant™ pro okrajovou infrastrukturu WAN.

[1] https://www.gartner.com/reviews/market/wan-edge-infrastructure/vendor/huawei/product/cloudwan/review/view/3921638

[2] https://www.gartner.com/reviews/market/wan-edge-infrastructure/vendor/huawei/product/cloudwan/review/view/3894676

„Velice nás těší, že jsme byli platformou Gartner Peer Insights v roce 2022 opět jmenováni volbou zákazníků v oblasti okrajové infrastruktury WAN. Je to důkaz dlouhodobých snah společnosti Huawei a jejích vynikajících obchodních výsledků v oblasti SD-WAN. Velmi si vážíme důvěry všech podnikových zákazníků, kteří zvolili naše řešení SD-WAN," řekl Tongqiang Cao, ředitel společnosti Huawei pro SD-WAN. „V budoucnu hodláme dále pokračovat v inovacích, poskytovat rychlejší, stabilnější a inteligentnější síťové připojení a pomáhat podnikům urychlit digitální transformaci pomocí našeho řešení SD-WAN, které přináší kvalitnější uživatelskou zkušenost."

Další informace o směrovačích Huawei NetEngine AR a řešení SD-WAN naleznete na webových stránkách Huawei pro SD-WAN: https://e.huawei.com/en/solutions/business-needs/enterprise-network/sd-wan

Zdroj:

1. Zpráva platformy Gartner Peer Insight „Voice of the Customer": Okrajová infrastruktura WAN, 24. března 2022

2. Zpráva „Gartner Magic Quadrant" (okrajová infrastruktura WAN), 2021

Právní prohlášení:

1. Cena Gartner Peer Insights Customers' Choice je udělována za subjektivní názory koncových uživatelů, na základě hodnocení podle zdokumentované metodiky a nevyjadřují názory ani nejsou doporučeními společnosti Gartner a jejích sesterských firem. Společnost Gartner nedoporučuje žádného dodavatele, produkt nebo službu uvedenou v tomto obsahu ani neposkytuje žádné záruky, ať už vyjádřené nebo předpokládané, týkající se tohoto obsahu, jeho přesnosti nebo úplnosti, a to včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel.

2. Společnost Gartner nedoporučuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou ve svých výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům technologií vybírat dodavatele pouze na základě nejvyššího hodnocení nebo jiného označení. Výzkumné publikace společnosti Gartner jsou tvořeny stanovisky výzkumné organizace Gartner a neměly by být považovány za prohlášení faktů. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, ať už vyjádřených nebo předpokládaných, týkajících se tohoto výzkumu, včetně záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro určitý účel.

GARTNER, PEER INSIGHTS a MAGIC QUADRANT jsou ochranné známky a servisní značky společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích přidružených společností a jsou zde použity se svolením. Veškerá práva vyhrazena.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1814260/image_1.jpg

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

26°C

Dnes je čtvrtek 1. června 2023

Očekáváme v 17:00 26°C

Celá předpověď