Společnost GoodWe mění svou značku a zdůrazňuje roli chytrých technologií při transformaci budoucnosti energetiky

foto

Su-čou (Čína) 13. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost GoodWe se modernizovala v souladu s celosvětovým vývojem oblasti nové energetiky a klade důraz na spolupráci a digitalizaci. Podstatou nové identity této značky je závazek společnosti GoodWe využívat chytrých technologií pro podporu globální energetické transformace a zajištění udržitelnější budoucnosti pro všechny.

Společnost GoodWe považuje technologické inovace za klíčový prvek značky, a proto bylo její nové logo a doprovodný slogan „Smart Energy Innovator" navrženy tak, aby tato inovativní technologická identita vynikla. Nové logo bylo oficiálně představeno 7.–8. ledna 2022. Následně bude nové logo použito jako součást návrhu nových produktů, a zvýrazní tak inovativní identitu značky, která tyto výrobky na trh uvádí.

Jako inovátor v oblasti inteligentní energie se společnost GoodWe věnuje inovacím v oblasti technologií pro dosažení čisté nulové spotřeby energií a digitální propojení je klíčovým principem její vize budoucnosti nové energetiky. Cílem společnosti je poskytovat kompletní a integrovaná řešení v oblasti digitalizované nové energetiky. Významně investuje do výzkumu a vývoje produktů a systémů, které fungují inteligentně a efektivně a v konečném důsledku zvyšují produktivitu, bezpečnost, úspornost a udržitelnost energetických systémů.

Společnost GoodWe také přepracovala své webové stránky. Jejich návrh byl optimalizován tak, aby návštěvníkům stránek při jejich používání poskytoval bezproblémové a uživatelsky přívětivé prostředí. Nově definován byl také styl prezentace značky GoodWe a nyní zdůrazňuje identitu značky, která je „silná, schopná a uznávaná". Tato nová identita odráží základní hodnoty značky, kterými jsou profesionalita a spolehlivost.

Součástí základních hodnot společnosti GoodWe jsou také spolupráce a sdílení, a proto si tato společnost dala za cíl budování komunit v oblasti udržitelné energetiky, které jsou schopny přinášet hodnoty všem klíčovým zúčastněným stranám a zároveň utvářet udržitelnou budoucnost pro Zemi, lidstvo i budoucí generace.

Generální ředitel a zakladatel společnosti GoodWe Daniel Huang zdůraznil, že „společnost GoodWe je odhodlána stát se hlavní hnací silou globální energetické transformace a celosvětového úsilí při budování udržitelné budoucnosti." Toto poslání je prostředkem na cestě k dosažení konečné vize společnosti, kterou je celosvětový přechod na inteligentní energetiku.

Dne 8. ledna 2022 uspořádala společnost GoodWe slavnostní akci, při které došlo k položení základního kamene nového sídla společnosti v technologické zóně města Šu-čou v provincii Ťiang-su. Sídlo, které bude mít 20 nadzemních a 3 podzemní podlaží, představuje významnou investici. Bude vybaveno inteligentními technologiemi a sídlit zde bude také výzkumné a vývojové středisko pro inteligentní energetiku, kde se bude provádět výzkum některých fotovoltaických produktů a technologií společnosti.

Nová tvář značky GoodWe je úspornější a efektivnější v souladu s jejím závazkem pomáhat zákazníkům přejít na úspornější a efektivnější produkty a energetické systémy s vyšší účinností. Značka považuje chytré technologie za klíčový nástroj transformace globálního energetického prostoru a zavázala se vyvíjet inteligentnější a účinnější energetická řešení, která pomohou uspokojit budoucí energetické potřeby, aby bylo možné realizovat společné globální cíle dosažení čisté nulové spotřeby energií.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1716074/GoodWe_Smart_Energy_Innovator.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1722730/Image_3.jpg

KONTAKT: Verena Zhu, +86-13814828193

18°C

Dnes je středa 22. března 2023

Očekáváme v 21:00 9°C

Celá předpověď