Společnost Encora, lídr v oblasti služeb softwarového inženýrství, jmenovala výkonným viceprezidentem a vedoucím oddělení podnikového rozvoje Deepaka Bhandariho

foto

Scottsdale (USA) 5. srpna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Bhandari, zkušený vedoucí pracovník, se ujme strategického vedení rozvoje nových a rozvíjejících se trhů a rozšíří tak globální možnosti této společnosti

Společnost Encora, lídr v oblasti outsourcovaných služeb softwarového inženýrství, dnes oznámila, že zakladatel a bývalý výkonný ředitel společnosti Marylebone Capital Advisors Deepak Bhandari byl s okamžitou platností jmenován výkonným viceprezidentem a vedoucím oddělení podnikového rozvoje společnosti Encora. Jmenování Bhandariho potvrzuje aktuální strategii společnosti Encora, která se zaměřuje na další rozšiřování nabídky služeb. Bhandari bude v této funkci zajišťovat strategické vedení na podporu obchodních aktivit společnosti se zaměřením na rozšiřování její strategické přítomnosti v Latinské Americe a Indii a vstup na nové trhy, například ve střední a východní Evropě.

„Je nám potěšením přivítat Deepaka v našem globálním vedoucím týmu," konstatoval generální ředitel společnosti Encora Venu Raghavan. „Svými bohatými zkušenostmi v oblasti podnikového rozvoje a expanze na trhu společně se svými manažerskými schopnostmi v oblasti partnerství, fúzí a akvizic doplňuje stávající silné stránky společnosti Encora a vytváří příležitosti pro další rozvoj naší obchodní činnosti."

Deepak je uznávaným odborníkem s rozsáhlými globálními zkušenostmi v řadě odvětví, který ztělesňuje více než 25 let zkušeností v oblasti investičního bankovnictví a strategického kapitálového poradenství, strukturování investičních fondů a fúzí a akvizic. V technologickém sektoru se zaměřuje na budování vztahů se zakladateli rychle rostoucích společností na několika světových trzích, a na poskytování strategického poradenství těmto zakladatelům při jejich úsilí o úspěšné opuštění trhu prostřednictvím fúzí a akvizic.

„Skutečně mě nadchla možnost stát se členem společnosti Encora a podpořit ji v rozšiřování jejích globálních aktivit na nových trzích prostřednictvím strategických partnerství a akvizic," prohlásil Bhandari. „Je mi také ctí připojit se k týmu výjimečných vedoucích pracovníků této společnosti a podílet se na tomto bezprecedentním období jejího růstu."

O společnosti Encora

Společnost Encora se sídlem ve Scottsdale v Arizoně, podporovaná soukromou kapitálovou společností Advent International, je zavedeným lídrem v oblasti služeb vývoje digitálních produktů. Společnost Encora, která je preferovaným inovačním partnerem řady předních světových technologických společností, poskytuje služby nové generace, jako jsou například prediktivní analýza, strojové učení, umělá inteligence, internet věcí, cloudové služby nebo automatizace testování. Disponuje rozsáhlými schopnostmi v oblastech HealthTech, FinTech, HiTech, IAM & Cybersecurity, Digital Commerce, EdTech, Supply Chain & Logistics, Telecom a v dalších specializovaných odvětvích. S více než 7300 spolupracovníky ve více než 40 pobočkách a inovačních laboratořích v USA, Mexiku, Kostarice, Brazílii, Kolumbii, Bolívii, Peru, Kanadě, Indii a Asii a Tichomoří umožňuje společnost Encora prostřednictvím svého globálnímu fondu talentů, odborných znalostí vertikálních mikrooborů a vlastních schopností agilního inženýrství urychlit tempo dosahování výsledků.

Další informace naleznete na adrese www.encora.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1223481/Encora_Logo.jpg

KONTAKT: Alec Robertson, Brodeur Partners v zastoupení společnosti Encora, 585-281-6399, arobertson@brodeur.com; kontakt na organizaci: Joshua Kanter, marketingový ředitel, Joshua.Kanter@encora.com

27°C

Dnes je pátek 29. září 2023

Očekáváme v 9:00 22°C

Celá předpověď