Společnost Crown Sterling uspořádala summit blockchainových lídrů v egyptské Gíze

foto

Newport Beach (USA) 12. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Crown Sterling Limited LLC, lídr v oblasti svrchovanosti osobních údajů a poskytovatel kvantově odolných šifrovacích a kompresních technologií, uspořádala minulý měsíc ve spolupráci se společností Crypterns v egyptské Gíze summit, kterého se účastnilo přes 40 odborných autorit v oblasti blockchainu a kryptoměn. Společnost Crypterns se specializuje na poskytování talentových a personalistických služeb a vzdělávacích programů pro všechny úrovně odbornosti – od seznámení se základy kryptoměn až po navrhování nejnovějších inovací tohoto revolučního odvětví.

Na této akci, první svého druhu, se sešli přední hráči z odvětví, aby se zde prostřednictvím společných zážitků věnovali sebepoznání, propojování komunit a budování udržitelných řešení pro budoucnost oboru. Semináře pod vedením Roberta E. Granta , zakladatele a generálního ředitele společnosti Crown Sterling, se zabývaly trendy ve vedení či otázkami růstu a řízení společnosti. Nechyběly ani dynamické skupinové diskuse o dosahování cílů pro rozvoj celého odvětví prostřednictvím nástrojů společnosti Crypterns. Ke klíčovým tématům patřily například strategie usnadnění přijetí kryptoměn širokou veřejností či vybudování důvěryhodného informačního centra pro spotřebitele. Na akci vystoupili také Její královská Výsost královna Bakwa Indu v provincii Kasai Demokratické republiky Kongo, teoretický fyzik, spisovatel a nositel Nobelovy ceny Lawrence Krauss, informatik a podnikatel Craig Wright a spisovatelka, právnička a manažerka Chinwe Esimai.

"Bylo mi ctí spolupořádat akci Crypterns Alliance. Skupinové diskuse byly podnětné a inspirativní. Účastníci opouštěli konferenci s jasnými cíli a akčním plánem pro podporu kryptoměn ve svých oborech i pro jejich přijetí běžnými spotřebiteli," uvedl pan Grant.

O své dojmy se podělil také Dustin Plantholt, zakladatel a generální ředitel společnosti Crypterns: "Tato první výjezdní akce Crypterns Alliance byla opravdovým úspěchem, především díky obětavému personálu, důkladné podpoře jedinečného týmu partnerské společnosti Crown Sterling a našim mimořádným účastníkům. Pro mě to byl skutečně nezapomenutelný zážitek – jak na profesionální, tak na osobní úrovni. Cenné chvíle strávené s tak obdivuhodnými osobnostmi a průkopnickými mozky nám ještě více objasnily naše poslání. Prostřednictvím dlouhodobého, angažovaného úsilí společnosti Crypterns a jejích aliančních partnerů chceme podpořit pracovníky blockchainového sektoru v pozitivním působení na společnost a přetváření světa. Jsme za tento týden navždy vděční."

Společnost Crown Sterling také s potěšením oznamuje vstup svého tokenu WCSOV na UniSwap , kryptoměnovou burzu, která využívá decentralizovaný síťový protokol. Tento protokol usnadňuje automatizované transakce mezi kryptoměnovými tokeny v ethereovém blockchainu pomocí chytrých kontraktů. Data se stávají nejcennějším aktivem digitálního věku a posláním společnosti Crown Sterling je umožnit jednotlivcům chránit, kontrolovat a zpeněžit svá data v éře převážně neregulované zranitelnosti a monopolizace velkých technologických společností. Pro více informací o společnosti Crown Sterling a CSOV se připojte ke komunitě na Telegramu a Twitteru .

O společnosti Crown Sterling Limited LLC

Společnost Crown Sterling je průkopníkem technologií pro zajištění svrchovanosti osobních údajů . „Crown Sterling Chain" je živá síť v rámci blockchainové sítě Polkadot, využívající kvantově odolné šifrování One-Time Pad pro funkci přechodu stavu v blockchainu (procesní tok transakcí v síti). Kvantově odolný užitkový token Crown Sovereign () přináší uživatelům možnost podílet se na široké škále produktů společnosti, jako např. kvantově odolné kryptografii, NFT a dalších budoucích kompresních technologiích. Cílem společnosti Crown Sterling je stát se vedoucí platformou pro správu dat a digitálních aktiv.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1627853/crown_sterling_vert_black_Logo.jpg

KONTAKT: Crown Sterling Limited LLC Press Contact,

Tel: +1-949-260-1700, https://www.crownsterling.io/

PROTEXT

28°C

Dnes je čtvrtek 19. května 2022

Očekáváme v 17:00 27°C

Celá předpověď