Společnost BOE na veletrhu ISE 2022 představila pozoruhodnou inovační sílu v oblasti chytrého internetu věcí

foto

Barcelona (Španělsko) 11. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - 10. května byla v Mezinárodním kongresovém centru v Barceloně zahájena výstava Integrated Systems Europe 2022 (ISE 2022), nejvlivnější výstava integrace audiovizuálních systémů v Evropě. BOE, globální inovativní společnost v oblasti internetu věcí, představila řadu inovativních zobrazovacích technologií a produktů, jako je COG Mini LED s technologií aktivní matrice, a také další řešení internetu věcí pro chytrý maloobchodní prodej nebo schůzky. Nejmodernější technologie společnosti umožňují realizovat nespočet scénářů a vytvářejí pro lidi fantastické zážitky z chytrého života.

Největší pozornost na výstavě vzbudila 0,9 mm Mini LED společnosti BOE s technologií aktivní matrice využívající skleněné substráty. Díky nejvyššímu jasu až 1000 nitů a kontrastnímu poměru 1,000.000:1 se displej může pochlubit řadou výhod, jako je nižší spotřeba energie a lepší rovnoměrnost svítivosti. Je šetrnější k očím a umožňuje spojování v libovolných velikostech. Společnost BOE jako světový lídr v oblasti technologie Mini LED předvedla řadu displejů Mini LED. Tyto produkty jsou vybaveny podsvícením Mini LED zataveným do skleněných substrátů a technologií HDR (High Dynamic Range), takže se vyznačují mimořádnými vizuálními efekty a určují trend pro komerční obrazovky, sportovní události, hry a e-sporty i špičkové televizory.

Od zahájení strategie „internet displejů" pracuje společnost BOE na tom, aby se chytré displeje dostaly do více scénářů praktického použití. Na veletrhu ISE 2022 vzbudila velkou pozornost chytrá maloobchodní řešení společnosti BOE. Zejména chytré výkladní skříně s širokým rozsahem provozních teplot až do 105 °C a velmi vysokým jasem 2500 nitů umožňují lidem zřetelně vidět informace o produktech a reklamy i při jasném slunečním světle. Výloha navíc dokáže automaticky upravovat jas v závislosti na okolním světle, což minimalizuje spotřebu energie. Chytré barové displeje společnosti BOE nahrazují tradiční tištěné štítky a plakáty v supermarketech a obchodních domech a výrazně usnadňují dynamickou aktualizaci informací o produktech, čímž dodávají obchodům moderní vzhled.

Na výstavě si mnoho návštěvníků vyzkoušelo chytrá řešení BOE pro mobilitu a schůzky. Ve veřejné dopravě pomáhají chytré produkty a řešení poskytovat cestujícím větší pohodlí a komfort. Například dynamická obrazovka dokáže zobrazovat mapy, informace o zastávkách a multimediální informace v reálném čase, což posunuje zážitek z cestování na zcela novou úroveň. Kromě toho společnost BOE představila také svou 105palcovou interaktivní tabuli, která podporuje plynulé a přesné psaní rukou na dotykové obrazovce. Chytré označení místa a dveřní cedulka společnosti BOE umožňují uživatelům rychle a na dálku aktualizovat obsah, což zaručuje ekologické a moderní zázemí chytrých schůzek.

V éře internetu věcí s nekonečnými možnostmi využití vynikly na mezinárodní scéně špičkové chytré produkty a řešení společnosti BOE. Do budoucna bude společnost BOE nadále rozšiřovat své klíčové technologické znalosti v oblasti zobrazovacích zařízení, energicky rozšiřovat inovativní scénáře použití internetu věcí a usilovat o vybudování inkluzivního a příznivého ekosystému a podporovat vysoce kvalitní rozvoj globální digitální ekonomiky.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1814547/BOE_IMAGE.jpg

Logo https://mma.prnewswire.com/media/1274424/image_836030_24376813_Logo.jpg

KONTAKT: Cindy Tian, e-mail: tianxinyu@boe.com.cn

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

24°C

Dnes je čtvrtek 8. června 2023

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď