Společnost Absen představila nový LED monitor Absenicon 3.0, který opět zkvalitní videokonference a online prezentace

foto Absenicon 3.0
Absenicon 3.0

Šen-čen (Čína) 19. února 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Firma Absen (burzovní index SZSE: 300389) představila nový špičkový LED monitor Absenicon 3.0, který představuje komplexní řešení pro videokonference a prezentace. Tento nový, vylepšený model nabízí špičkovou kvalitu zobrazení, a hodí se tak do velkých zasedacích síní, přednáškových aul a auditorií ve firemním, státním či vzdělávacím sektoru a je též vhodný pro ostatní vnitřní konferenční místnosti, kde jsou kladeny vysoké nároky na špičkovou kvalitu zobrazení.

LED monitor Absenicon 3.0 má 5mm rám a hloubku pouze 28,5 mm. Díky tomu patří k nejužším na trhu a má ohromující 94% poměr displeje vůči okolnímu šasi, díky čemuž nabízí skvělý velkoformátový obraz, prakticky bez okrajů.

Monitor Absenicon 3.0 umožňuje nastavení úrovně jasu od 0 do 350 nitů a je dokonale přizpůsobený použití v otevřených a světlých prostorech. Díky barevnému gamutu 110 % a kontrastnímu poměru 5000:1 vyniká monitor Absenicon 3.0 nebývale ostrým a věrným podáním barev. Navíc díky ultraširokému zornému úhlu (160°) mohou účastníci konference či prezentace obraz snadno sledovat odkudkoli, což zvyšuje produktivitu a kvalitu konferencí a jednání.

Díky zcela novému provedení monitoru řady Absenicon se podařilo integrovat celé ovládání, včetně nastavení hlasitosti do jednoho zařízení. Odpadá tak potřeba standardně používaných externích ovládacích panelů a zařízení na zpracování videa. Navíc, díky schovanému kabelu lze celý monitor snadno a čistě zakomponovat do místnosti.

Monitor Absenicon 3.0 nabízí zbrusu nový chytrý ovládací systém, díky kterému je jeho ovládání tak snadné, jako když se díváte na televizi. Dálkové ovládání umožňuje uživatelům snadno monitor zapnout a vypnout, přepínat mezi jednotlivými digitálními kanály a nastavovat jas displeje prostřednictvím nabídek na obrazovce.

Monitor Absenicon 3.0 podporuje duální systémy, včetně technologií Android 8.0 a Windows 10 O.S. Naskenováním QR kódu mohou lidé na monitoru sdílet obsah z počítače, chytrého telefonu nebo tabletu a současně si na těchto zařízeních dělat během konference poznámky. Na monitoru Absenicon 3.0 lze současně sdílet až 4 obrazovky a prezentovat tak kreativní myšlenky najednou.

Instalaci monitoru Absenicon zvládnou dva technici za pouhé dvě hodiny, přičemž zařízení lze instalovat buď na stěnu, nebo ho používat jako mobilní systém. Monitor Absenicon 3.0 lze opravovat zepředu a s pomocí speciálního nástroje lze přední kryt sejmout během několika sekund, díky čemuž jsou instalace, údržba i opravy rychlé a pohodlné.

Kontaktní e-mail pro další informace: Absen@absen.com.

https://mma.prnewswire.com/media/1441111/1.jpg

KONTAKT: Rhoda Zhang, +86-13510226747

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

13°C

Dnes je čtvrtek 25. února 2021

Očekáváme v 21:00 5°C

Celá předpověď