Slavnostní udílení cen BIGO Awards 2022 bude oslavou výjimečných streamerů a umožní nahlédnout do virtuální budoucnosti

foto

Singapur 7. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost BIGO Technology, jedna z nejrychleji rostoucích technologických společností na světě, pořádá třetí výroční slavnostní udílení cen BIGO Awards, na kterém vzdá poctu nejvýznamnějším streamerům své platformy z celého světa. Slavnostní udílení cen se uskuteční v pátek 14. ledna 2022 ve 20:00 hodin (GMT+8) na kanálu Music Livehouse platformy Bigo Live (Bigo ID: music).

V rámci příprav na slavnostní udílení cen BIGO Awards 2022 uspořádaly hudební ikony z celého světa vlastní živé přenosy, aby podpořily vycházející hvězdy platformy BIGO. Francouzská popová hvězda Kendji Girac a nizozemský DJ Quintino moderovali pro evropské uživatele úvodní akci, která předcházela samotnému udílení cen. Kromě hvězdné sestavy se na slavnostní akci MENA dne 9. ledna představí libanonská zpěvačka Yara, která ohromí publikum svým neuvěřitelným vystoupením. Dechberoucí vystoupení předvede také zpěvačka a skladatelka Jesse J, která bude živě streamovat spolu s nejlepším americkým streamerem platformy Bigo Live „Not_Your_Habibi" dne 11. ledna.

Tématem udílení cen BIGO Awards 2022 je „Better Live, Better Future", které je ztělesněním závazku této společnosti umožnit na její streamovací platformě milionům lidí objevovat nekonečné množství možností. Společnost BIGO každoročně na svém slavnostním vyhlašování cen aktualizuje síň slávy. Odměňuje streamery, kteří svou kreativitou zaujali diváky živého vysílání, ale i ty, kteří v uplynulém roce nejlépe využili streamovacích možností k tomu, aby změnili svou komunitu.

Jakožto lídr v tomto oboru společnost BIGO neustále investuje do technologií budoucnosti jako počítačové vidění, VR, AR a další. Na akci se objeví také DINO – maskot platformy Bigo Live – který vystoupí virtuálně ve 3D a bude tuto exkluzivní jednodenní akci moderovat. Divákům tak nabídne vzácnou příležitost nahlédnout do Metaverse.

„Naše streamovací technologie neustále vyvíjíme, abychom uživatelům umožnili využívat tvůrčí prostředí, ve kterém mohou naplno projevit svůj talent, kreativitu a potenciál," konstatoval Mike Ong, viceprezident společnosti BIGO Technology. „Díky technologickým inovacím umožňuje naše platforma pro živé vysílání Bigo Live streamerům vytvářet pro své diváky hodnotný i smysluplný obsah. Rádi bychom právě takové jednotlivce, kteří mají na své komunity pozitivní dopad, na této akci představili, ocenili a vzdali jim poctu."

Během slavnostního předávání cen budou společností BIGO oceněni nejlepší streameři a streamovací skupiny roku 2021 podle oblíbenosti v jednotlivých regionech i na celém světě. První místa v žebříčku nejlepších světových streamerů pro rok 2021 obsadili Amy a Iwapoyo z Japonska a Vanruby z Vietnamu. Japonská skupina BigWin bude navíc oceněna jako nejlepší globální streamovací skupina na platformě Bigo Live.

Každý vítěz získá za svůj úspěch cenu a také odměny přímo v aplikaci. Objeví se také na významných místech po celém světě – například na slavných billboardech na Times Square v New Yorku v USA nebo na mrakodrapu Burdž Chalífa v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

Slavnostního udílení cen se zúčastní přibližně 100 streamerů z různého kulturního a jazykového prostředí prostřednictvím online vystoupení, která zahrnují: jógu v závěsném šálu, etnickou hudbu, operu, tanec Tron, k-popový tanec, cosplay show a mnoho dalšího. Kromě toho se na pódiu poprvé představí také 3D avatar Virtual Live, který platforma Bigo Live nedávno zavedla a odehraje virtuální koncert s „The Toys" – velmi talentovaným a uznávaným zpěvákem a skladatelem z Thajska, který divákům nabídne zcela pohlcující zážitek.

Během poutavé virtuální akce diváci, kteří hlasují pro své oblíbené streamery, skupiny streamerů a regiony, obdrží soutěžní losy, které jim umožní zúčastnit se losování. Vítězové budou mít možnost vyhrát Apple iPhone 13, polštáře Dino v nadživotní velikosti a celou řadu virtuálních dárků, které jsou pro tuto slavnostní akci speciálně navrženy.

Chcete-li se podívat, jak společnost BIGO oslaví virtuální svět na svém nadcházejícím slavnostním udílení cen, můžete ho sledovat prostřednictvím aplikace Bigo Live https://bigo.onelink.me/1168916328/GALA2022Music.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1555270/Bigo_Live_Logo.jpg

Video - https://www.youtube.com/watch?v=1Dc4zTEt54w

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1721512/Bigo_Awards_Gala_2022.jpg

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1721513/Burj_Khalifa_OOH_Campaign.jpg

KONTAKT: ganweiqi@bigo.sg

18°C

Dnes je středa 22. března 2023

Očekáváme v 19:00 10°C

Celá předpověď