Saint-Gobain Fórum živě: chystané novinky ve stavebnictví pro rok 2022

foto

Co přinese rok 2022 z pohledu norem, vyhlášek a legislativy? Přípravy na účinnost nového stavebního zákona od července 2023 nejsou jediným, co stavebníky čeká. Mění se i normy o požární ochraně, nároky na energetickou účinnost budov, nebo digitální formu projektů.

Co konkrétně přinese nového rok 2022 v přípravě staveb z pohledu norem, vyhlášek a další legislativy odpoví další Saint-Gobain Fórum. Sledovat ho můžete 23. listopadu od 10:00.

O státní stavební správě a digitalizaci budeme diskutovat s náměstkyní ministryně pro místní rozvoj pro výstavbu a veřejné investování Marcelou Pavlovou a ředitelem odboru Koncepce BIM z České agentury pro standardizaci, Jaroslavem Nechybou. Pohled z terénu doplní ředitel stavebního úřadu Prahy 8, Pavel Kryštof. O nové kategorizaci staveb z hlediska požární ochrany nám víc řekne Michal Valouch z generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru. Nebudou chybět ani detaily ohledně požadavků na energetickou efektivitu budov, na kterou se zaměří Michal Čejka z Šance pro budovy. A přijde i výrobce stavebních materiálů – na požadavky požární ochrany nebo zateplení se zaměří Miloš Hutník ze společnosti Weber.

Videopozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=rao0J438zU8

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je sobota 4. prosince 2021

Očekáváme v 17:00 2°C

Celá předpověď