Roadmapa technologického startupu WEXO bude naplněna na 100 %

foto Peter Mariš, spoluzakladatel společnosti CRYPTON DIGITAL, SE
Peter Mariš, spoluzakladatel společnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Praha 7. prosince 2020 (PROTEXT) -

Rok 2020 byl pro slovenskou společnost CRYPTON DIGITAL, SE a její fintech platformu WEXO produktivní. Z pomyslné mapy stanovených cílů se společnosti podařilo naplnit všechny body určené pro rok 2020.


"WEXO jsme spustili v polovině tohoto roku. Okamžitě si našlo své fanoušky, klienty a různé jiné partnery či investory. Zájem o služby, které WEXO přináší a dále vyvíjí, pohání celý náš tým vpřed. Proto se nám daří plnit některé cíle i s malým časovým předstihem," uvedl spoluzakladatel CRYPTON DIGITAL, SE Peter Mariš.

Platforma WEXO začala nedávno nabízet své služby i na českém trhu. Má za cíl umožnit běžným lidem vlastnit kryptoměny a využívat je stejně plnohodnotně jako dnes fiat měny. Již dnes disponují účtem WEXO tisícovky klientů, převážně ze Slovenska. Těm je nabízen nákup, prodej, převod nebo bezpečný trezoring kryptoměn. Stejně tak směna mezi těmito nejkvalitnějšími kryptoměnami na trhu, prostřednictvím vlastní kryptosměnárny WEXO. Do konce roku slibuje CRYPTON DIGITAL, SE platformu WEXO i ve formě aplikace pro mobilní telefony Android a iOS.

"V CRYPTON DIGITAL, SE jsme přesvědčeni, že umíme lidem ulehčit mnohé momenty v životě a v konečném důsledku zjistí, že u některých úkonů dokonce ušetřili, nebo naopak u jiných získali více než u produktů, které předtím využívali," doplnil Peter Mariš z CRYPTON DIGITAL, SE.

Aktuálně si společnost bere za vzor největší ekonomiku Afriky. V Nigérii podle posledních průzkumů vlastní a denně využívá kryptoměny k placení až 32 procent lidí.

V roce 2021 má společnost za cíl rozšířit aktivity, které v posledních měsících zahájila v České republice, Polsku a Maďarsku. I těmto zemím nabídla společnost poslední volné podíly na projektu WEXO.

"Řekli jsme si, že tuto možnost chceme dát i českému trhu, protože WEXO od první myšlenky myslelo na český trh. Pocházíme sice ze Slovenska a CRYPTON DIGITAL, SE je slovenská společnost, ale WEXO produktově od začátku zastřešuje naše česká společnost. Rozhodli jsme se okruh podílníků WEXO uzavřít na počtu 7000. Zbývají poslední podíly, s kterými se fanoušci mohou stát součástí naší platformy WEXO. Očekáváme, že tento cíl splníme do konce tohoto roku a potom přijde samozřejmě něco nové," vysvětlil Peter Mariš z CRYPTON DIGITAL, SE.

Produktově služby projektu aktuálně zastřešuje česká partnerská společnost UPDN ONE, s.r.o. s bohatými zkušenostmi na finančním trhu.

CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastních zdrojů, nabízí však i možnost stát se podílníkem projektu WEXO a profitovat tak ze zisku inovativní společnosti.


Kontakt:

Marián Homér

e-mail: homer@gmail.com

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 21:00 18°C

Celá předpověď