Projekt Kawaii Islands získal v soukromém prodeji tokenů 2,4 milionu dolarů na tvorbu chystaného anime světa

foto

Road Town (Britské panenské ostrovy) 10. září 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Hra Kawaii Islands, nový projekt společnosti GameFi, který se zrodil díky strategickému partnerství vývojářského studia Imba Games Studio a platformy Oraichain, získal 2,4 milionu dolarů na vytvoření nové generace anime her založených na NFT, ve kterých jsou všichni uživatelé vzájemně propojeni a mohou hrát hru samotnou, nebo se podílet na tvorbě obsahu, pomocí kterého mohou vydělávat.

Alfa verze hry Kawaii Islands bude uvedena letos v září a hráči se v ní budou mít možnost stát součástí fantasy světa plného kouzelných zvířat a rostlin a snadno si hrou vydělávat. Před nedávnem představené vizuální koncepty postav a herní trailer se u členů herní komunity a hráčů dočkaly velice pozitivního přijetí.

Nedokázal jim odolat ani Vijay Garg, generální ředitel společnosti MapleBlock, jednoho z hlavních investorů. „Hra Kawaii Islands má velice působivý design a nabízí zábavné herní mechaniky, které podědila z předchozí velice známé herní série," řekl, „a díky ověřování herních on-chain NFT na bázi umělé inteligence zcela jistě oproti tradičním hrám nabídne hráčům zcela novou úroveň herních zážitků."

Kromě možnosti vydělávat si hraním nabízí hráčům hra Kawaii Islands kompletní škálu lákavých možností, které jim umožní rozvíjet fantazii a tvořivost: farmaření, výrobu předmětů, dekorování, styling a sociální sítě. Nejočekávanější funkcí této hry je ale „create-to-learn", tedy možnost vydělávat si výrobou herního obsahu. Ta nabízí tvůrcům platformu pro budování ekonomiku na základě principů Web 3.0 tím, že si mohou vydělávat prostřednictvím svých uměleckých a vypravěčských dovedností.

„Pokroky, kterých bylo v oblasti Web 3.0 a NFT vývojem tohoto zastřešujícího světa a využitím inovativních konceptů jako tržiště přímo v digitálních světech, staking nebo vydělávání hraním, a obecně přístupem k blockchainovým hrám na internetu, zatím ještě neměly miliony lidí na celém světě šanci plně ocenit," konstatoval James Wo, generální ředitel společnosti DFG. „Jsme přesvědčeni, že cesta, po které se ubíráme, je nevyhnutelná a s dalšími pokroky a se vstupem nových generací do tohoto prostoru bude stále posilovat."

Spolu se společnostmi MapleBlock a DFG vize a obecná síla konceptu „hrát, spojit se, vytvářet a vydělávat", na kterou hra Kawaii Islands cílí, již zaujala celou řadu investorů z oblasti kryptoměn i obchodu. Jedná se o společnosti Signum (druhý hlavní investor), Hyperchain, Jsquare, AU21, X21, Kyros, Rikkei Capital, Shin Chan IEO/ICO Alerts a SkyVision Capital. Díky jejich financování se bude moci hra Kawaii Islands dále rozšiřovat a propojit všechny ostatní anime hry do vlastní verze zastřešujícího anime světa.

Připojte se ke komunitě Kawaii Islands a připravte se na příchod neodolatelného herního světa!

Webové stránky | Twitter | Telegram | Discord | Medium | Facebook | Zpravodaj

Kawaii Islands, contact@kawaii.global

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1610969/Image1.jpg

Videohttps://mma.prnewswire.com/media/1610968/Video1.mp4

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

18°C

Dnes je pátek 17. září 2021

Očekáváme v 3:00 13°C

Celá předpověď