Pracovníci jako klíč k úspěchu firmy, trendy v zaměstnávání - video

foto

Jaké jsou největší bariéry při hledání zaměstnanců, jak je dnes obtížné personálně zajistit výrobu ve střední firmě a jsou moderní prvky zaměstnávání, jako je home office nebo flexibilní pracovní doba, udržitelné? Na nové přístupy k řízení týmu a k najímání či propouštění zaměstnanců, jakož i na na nové trendy související s dopady koronaviru se zaměřila konference Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) nazvaná Zaměstnanci jako klíčový faktor úspěchu firmy. Zhlédnout ji můžete zde ze záznamu.

Na konferenci, která je součástí projektu Rok malého podnikání 2020, promluvili vybraní zástupci z praxe z různých oblastí podnikání, generální partneři a partneři projektu.

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele.

V panelové diskusi vystoupili:

  • Jan Karmazín, ředitel Odboru zaměstnanosti Generálního ředitelství Úřadu práce ČR, Pohled ÚP na rekvalifikace a nastavení kurzarbeitu, hodnocení spolupráce se zaměstnavateli
  • Zdenka Studená, zakladatelka FLEXJOBS.CZ, Jak nastavit, řídit a kontrolovat práci z domova? O flexibilitě práce.
  • Ondřej Čejka, výkonný ředitel Czechitas, Každá firma by měla mít sociální přesah.
  • Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performia Česká republika, Jaké jsou nejčastější chyby šéfů a jak se jim vyhnout?
  • Gabriela Hrbáčková, šéfka personální agentury Hoffmann Personal ČR nabídne pohled toho, kdo hledá a přivádí zaměstnance do firem. Jak funguje agenturní byznys a s čím se potýká? Jakou přidanou hodnotu nabízí firmám?
  • Yvona Charouzdová, Managing Director TMCI /Talent Management Center Interational
  • Miroslav Kolář, finanční expert, ekonom a provozní praktik v sektoru výroby a služeb. Jak je dnes obtížné personálně zajistit výrobu ve střední firmě? Jaká je kvalita českých a zahraničních pracovníků? Co by pomohlo zefektivnit trh práce?
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

4°C

Dnes je pondělí 30. listopadu 2020

Očekáváme v 5:00 1°C

Celá předpověď