Nejcennější doména na internetu vstupuje do dražby

New York 21. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Doména sex.com je oficiálně na prodej. V roce 2013 se prodala za 13 milionů dolarů, nyní je nabízena za vyvolávací cenu 20 milionů dolarů.

"Doména sex.com je jednou z nejcennějších a nejznámějších domén na světě a jsme nadšeni, že ji můžeme nabídnout zájemcům na základě nejvyšší nabídky," uvedl v prohlášení CMO společnosti Digital Nomad Elnaz Gerami. "Po naší nedávné transformaci na inovativní kombinaci populárních sociálních platforem jsme zaznamenali velký příliv nových tvůrců, kteří využívají skutečnosti, že nás navštěvuje 1,5 milionu unikátních návštěvníků denně. V důsledku toho o tuto doménu projevilo zájem hned několik významných zájemců. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli ji vydražit. Nemůžeme se dočkat, až zjistíme, kdo bude novým majitelem značky sex.com."

Pro jednotlivce, firmy nebo značky představuje tato aukce vzácnou možnost zapsat se do internetové historie. Ikonická doména je vůbec první platformou, která při přijímání tvůrců vyžaduje osobní identifikaci. Díky tomu patří k nejbezpečnějším a nejrespektovanějším webovým stránkám vůbec.

Dražba bude zahájena okamžitě a bude probíhat formou neveřejné aukce se zapečetěnými nabídkami. Další informace mohou zájemci získat na stránkách sex.com/auction nebo na e-mailové adrese auction@sex.com

Kontakt:

Jane Owenová, jane@janeowenpr.com

tel.: 3238191122

26°C

Dnes je středa 27. září 2023

Očekáváme v 21:00 19°C

Celá předpověď