Lehčí, výkonnější, inteligentnější: Další generace vysavače Jimmy je tady!

foto

Šen-Čen (Čína) 7. dubna 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Nově vydaná produktová řada H vysavačů Jimmy bude exkluzivně uvedena na trh letos v dubnu na geekbuying.com. Jimmy představuje 3 nové modely řady H: H8, H8 Pro a H9 Pro. Označení „H" odkazuje na patentovanou konstrukci horizontálního cyklonu, která umožňuje snížit ztráty sání s malým odporem vzduchu, a to díky vysokým hodnotám průtoku vzduchu. Po důkladném testování s různými tvarovými faktory má konstrukce horní rukojeti tendenci být pohodlnější než konstrukce s bočním ovládáním.

Vysoce intuitivní

Řada Jimmy H je vybavena inteligentním interaktivním systémem, který vám pomůže s organizací vašeho úklidu. Technologie pro snímání zatížení podlahy vyvinutá přímo společností Jimmy dokáže rozpoznat různé typy podlah a upravit pracovní výkon stroje pro inteligentnější a efektivnější úklid. Tato řada stále pokračuje v konzistentní inovaci designu. Baterie je odnímatelná a nabíjení vysavače uživatelsky přívětivé. Jimmy H8 Pro je dodáván s podpůrnou základnou, zatímco Jimmy H9 Pro má standardní nabíjecí držák, díky kterému se snadněji skladuje.

Jemně navržené

Jimmy H8 Pro je 1,49 kg lehký přístroj, který jakožto vlajkový model roku 2021 disponuje standardním sacím výkonem 160AW a 3000mAh baterií se 70minutovým provozem na nabití (který lze s dodatečnou odnímatelnou baterií prodloužit na 140 minut). Rovněž disponuje systémem pro řízení úspory energie se čtyřmi úrovněmi, vylepšenou konfigurací automatického režimu, přepínači mezi režimem pro vysávání podlahy a koberce a automatickým ovládáním odsávání.

Nesmírně silný

H9 Pro je nejnovější a největší model z této série a je jedním z nejvýkonnějších vysavačů na současném trhu. Kromě všech základních konfigurací (totožných s H8 Pro) má navíc další 8x3000mAh sadu baterií, díky které je provoz na baterii prodloužen až o 80 minut. Disponuje ohebnou kovovou trubkou, která je vhodnější pro úklid těžko dosažitelných míst jako například zadních a spodních částí nábytku. A sací výkon 200AW, který je totožný s vlajkovou lodí roku 2020, modelem JV85, řadí Jimmy H9 Pro na špičku prémiových vysavačů.

Odborné znalosti společnosti Jimmy

Jimmy se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu bezdrátových vysavačů a disponuje více než 25 lety zkušeností v oblasti vysavačů. Je jednou z mála společností v oboru, která mimo jiné realizuje plně automatizovaná a provozní zařízení pro jejich výrobu.

www.Jimmy.eu

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1481523/2000x1000_Logo.jpg

Kontakt: Jimmy PR Team, +86 13510224724

7°C

Dnes je úterý 13. dubna 2021

Očekáváme v 21:00 4°C

Celá předpověď