Huawei rozšiřuje své portfolio o šest nových produktů

foto

Tung-kuan (Čína) 14. září 2020 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Huawei Consumer Business Group (BG) 10. září 2020 uspořádala akci Huawei Seamless AI Life New Products Global Launch, kde představila šest nových produktů, které ještě více rozšíří nabídku v ekosystému 1+8+N.


Richard Yu, výkonný a generální ředitel firmy Huawei Consumer BG, řekl: "Skvělé služby a produkty vždy stojí na inovacích a i naše cesta k inovacím vždy začíná a končí u zákazníků. I v budoucnu chceme pokračovat ve spolupráci s našimi partnery a nabízet našim zákazníkům po celém světě špičkové produkty a služby."


Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro a HUAWEI FreeLace Pro: aktivní potlačení hluku (ANC) a skvělá kvalita zvuku

Sluchátka HUAWEI FreeBuds Pro jsou první skutečně bezdrátová stereosluchátka (TWS) na světě s podporou aktivního potlačení hluku, a to až o 40 dB, což v oboru představuje špičkovou hodnotu.

Sluchátka HUAWEI FreeLace Pro nabízí skvělou kvalitu zvuku, stylové provedení a aktivní potlačení hluku až o 40 dB. Součástí těchto sluchátek je sada 14 mm dynamických driverů, které ještě zlepšují věrnost podání zvuku a umocňují poslechový zážitek.


Hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro a HUAWEI WATCH FIT: praktické profesionální funkce pro každodenní použití

Nové chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro vydrží na jedno nabití až dva týdny, nabízí více než 100 různých cvičebních režimů (včetně lyžování nebo hraní golfu) a profesionální funkce pro sledování fyzické zdatnosti.

Hodinky HUAWEI WATCH FIT váží pouhých 34 gramů a nosí se stejně lehce jako sportovní náramek. Jsou vybaveny funkcí HUAWEI TruSeenTM 4.0, která umožňuje 24hodinové měření tepové frekvence, sledování saturace krve kyslíkem a sledování kvality spánku a hladiny stresu.


Notebooky HUAWEI MateBook X a HUAWEI MateBook 14: nová dimenze mobilní produktivity

Notebook HUAWEI MateBook X v sobě spojuje ikonický design notebooků této řady a inovativní technologie s řadou chytrých funkcí, včetně možnosti práce na více monitorech současně. Váží pouze 1 kg (1), v nejtlustším místě měří jen 13,6 mm (2) a je menší než list papíru formátu A4.

Společnost Huawei také představila notebook HUAWEI MateBook 14, který vyniká skvělou přenosností a vysokým výkonem, je osazen procesorem AMD Ryzen 4000 H a má displej 2K HUAWEI FullView Display (3). Navíc podporuje řadu chytrých funkcí, včetně možnosti práce na více monitorech současně, což z něj dělá produktivního společníka na cestách.


O společnosti Huawei Consumer BG


Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. Navíc firma vybudovala čtrnáct výzkumných a vývojových center po celém světě, včetně Německa, Švédska, Ruska, Indie a Číny. Společnost Huawei Consumer BG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a dodává smartphony, PC a tablety, přenosná zařízení, cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 30letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelům po celém světě.


Více informací získáte na webové stránce http://consumer.huawei.com


1 Data získaná z laboratoří Huawei. Skutečné hodnoty se mohou lišit podle výrobních tolerancí a rozdílného způsobu měření. Pouze pro informační účely.

2 Výška gumových nožiček laptopu v údaji není zahrnuta. Skutečné hodnoty se mohou lišit podle výrobních tolerancí a rozdílného způsobu měření. Pouze pro informační účely.

3 Podpora vícedotykového ovládání je k dispozici volitelně. Dostupnost jednotlivých funkcí se může region od regionu lišit.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1251897/Huawei_BG_AI_Life_Product.jpg


KONTAKT: cbgcomms@huawei.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

24°C

Dnes je pondělí 21. září 2020

Očekáváme v 23:00 16°C

Celá předpověď