GelSight rozšiřuje globální dosah na cílových trzích prostřednictvím nových distribučních partnerství

foto

Waltham (Massachusetts ) 11. května 2022 (PROTEXT/BusinessWire) - Společnost GelSight rozšíří svou přítomnost v deseti zemích Evropy a Asie prostřednictvím čtyř nových distribučních smluv.

Společnost GelSight, průkopník v oblasti technologie hmatové inteligence, dnes oznámila, že podepsala smlouvy se čtyřmi novými distribučními partnery, aby rozšířila svůj dosah a zvýšila povědomí o značce v nových zeměpisných oblastech v Evropě a Asii. Mezi nové distribuční partnery patří společnosti Everest Polska, RMI s.r.o, Altair Consulting SA a E2-Holdings Pte. Ltd.

- Everest Polska - Společnost Everest Polska je již více než 15 let zodpovědná za distribuci a servis zařízení pro vizuální výzkum v Polsku a pobaltských zemích. Společnost bude řídit distribuci GelSight v Polsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě a Maďarsku.

- RMI s.r.o. - Společnost RMI dodává vědecké, analytické a testovací přístroje, včetně zařízení pro 2D/3D zobrazování (optické, rentgenové, fyzikální vlastnosti). Společnost bude řídit distribuci GelSight v České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Slovinsku a Maďarsku.

- Altair Consulting SA - Společnost Altair Consulting se zabývá přesnou mechanikou a požadavky na kvalitu povrchu ve světě 3D tisku. Společnost bude řídit distribuci GelSight ve Švýcarsku a Francii.

- E-2 Holdings Pte. Ltd. - E-2 je jmenovaným on-line prodejcem vysoce výkonného grafenu 2DM a autorizovaným prodejcem různých značek špičkových měřicích přístrojů. Společnost bude řídit distribuci GelSight v Singapuru.

"Technologii GelSight sledujeme od roku 2019, a jakmile společnost loni uvedla na trh druhou generaci přístroje GelSight Mobile Series 2, s nadšením jsme se přihlásili jako distributor v Evropě," řekl Tomáš Černohorský, generální ředitel společnosti RMI, s.r.o. "Věříme, že tato technologie otevírá nové možnosti pro nás i naše zákazníky v rámci průmyslu, forenzních a výzkumných laboratoří. GelSight dokonale vyplňuje mezeru v portfoliu přístrojů, které nabízíme na trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku."

Ruční zařízení GelSight Mobile dokáže poskytnout detailní a přesnou charakterizaci povrchu, která může přinést významné zvýšení produktivity jak ve výrobě, tak v terénu. Technologie hmatového snímání společnosti prokazatelně umožňuje rychlé a dobře zdokumentované rozhodování o zajištění kvality v automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu, spotřební elektronice, aditivní výrobě a přesné výrobě. Tito noví distribuční partneři pomohou rozšířit působnost a přístup společnosti GelSight v zemích, které hrají významnou roli v celosvětovém dodavatelském řetězci pro tato cílová odvětví.

"Jsme nadšeni, že můžeme úzce spolupracovat s našimi novými partnery, abychom přinesli sílu hmatového snímání a inteligence novým zákazníkům a zvýšili známost naší značky v klíčových zeměpisných oblastech," řekl Thierry Mantel, obchodní ředitel společnosti GelSight. "Tato partnerství nám také pomáhají vytvářet nové tržní příležitosti, jako je přesné obrábění, a umožňují nám přístup k rozšířené části hodnotového řetězce v rámci našich klíčových průmyslových odvětví."

Další informace o společnosti GelSight naleznete na adrese https://gelsight.com/ .

O společnosti GelSight

Společnost GelSight je průkopníkem v oblasti digitální hmatové inteligence založené na zobrazování. Patentovaná technologie, která byla vynalezena v Massachusettském technologickém institutu, poskytuje mimořádně detailní a rychlou charakterizaci povrchu, což umožňuje několik aplikací měření povrchu a robotické snímání. Její elastomerové 3D zobrazovací systémy se v současné době používají v leteckém a automobilovém průmyslu, v kriminalistice a v mnoha robotických výzkumných laboratořích po celém světě. GelSight je Digital Touch and Feel. Další informace naleznete na adrese https://gelsight.com/.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220511005237/en/ .

Kontakty

Média

Kalyn Kolek pro společnost GelSight

kos@anzupartners.com

Zdroj: GelSight

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

30°C

Dnes je pátek 20. května 2022

Očekáváme v 17:00 28°C

Celá předpověď