Čističky plynů Mott řady MGP

Farmington 15. července 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Zajištění nejvyššího standardu čistoty

Společnost Mott oznámila nejnovější přírůstek do své produktové řady pro filtraci a řízení průtoku s vysokou čistotou v podobě čističek plynů řady MGP. Tyto čističky plynů zajišťují integritu procesu pro aplikace s vysokou čistotou a velmi vysokou čistotou plynů. Tato kompletní sada čističek je k dispozici v modelech pro použití v místě a v mikrobalíčku a je navržena tak, aby splňovala přesné požadavky na čištění.

Čističky plynů Mott MGP chrání navazující přístroje a udržují konzistenci procesů v továrnách na výrobu polovodičů tím, že odstraňují plynné nečistoty a zajišťují filtraci až do 1,5 nm, čímž zvyšují výtěžnost výroby destiček. Naše technologie čištění umožňuje široký výběr tříd náplní pro odstranění prakticky jakékoli nečistoty z procesního toku. U mnoha modelů je k dispozici tovární regenerace a výstupní čistota je <100 částic na bilion.

Tyto výrobky se prodávají prostřednictvím celosvětové sítě distributorů výrobků pro vysokou čistotu společnosti Mott.

O společnosti Mott: Strategickou vizí společnosti Mott je již více než 60 let přinášet technologické objevy tam, kde v současné době žádné neexistují. Vysoce přizpůsobené platformy společnosti Mott pro přesnou filtraci a řízení tekutin poskytují 2× vyšší výkon pro řadu kritických aplikací, od misí na Mars až po implantovatelnou zdravotnickou techniku. Společnost Mott se sídlem ve Farmingtonu v Connecticutu je společností ve 100% vlastnictví zaměstnanců s pobočkami po celém světě. Další informace najdete na adrese www.mottcorp.com.

Patty Cruickshanks, oddělení prodeje a marketingu

Mott Corporation

860-747-6333 x3039

Quest@mottcorp.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

26°C

Dnes je pondělí 26. července 2021

Očekáváme v 19:00 24°C

Celá předpověď