CES 2022: Nejnovější technologie čištění vzduchu společnosti Coway pomáhají evropským domácnostem k lepšímu životu

foto

Soul (Jižní Korea) 10. ledna 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

- Po úspěšné prezentaci na veletrhu CES 2022 chce společnost Coway představit produkty pro inteligentní domácnost a zdravější život v Evropě

Společnost Coway Co., Ltd., „The Best Life Solution Company", představila tento týden na veletrhu CES 2022 své nejnovější inovace v oblasti domácích přístrojů. Matrace, čističky vody, čističky vzduchu a bidety od této společnosti patřily mezi nejzajímavější novinky na této akci.

„Naším posláním vždycky bylo vylepšovat životy lidí a přispívat k jejich zdraví. Máme proto velkou radost, že můžeme jak na veletrhu CES 2022, tak i online představit naše nejnovější inovace a prototypy," říká Rodney Ryu, generální ředitel společnosti Coway Europe B.V. „Vytváření zdravého domácího prostředí je nyní důležitější než kdykoli předtím a lepší vzduch, voda a spánek v tom mohou hrát zásadní roli. Doufáme, že naše produkty pro chytrou domácnost umožní uživatelům žít zdravěji."

Účinná řešení společnosti Coway pro čistotu vzduchu v Evropě

Coway je korejská společnost vyrábějící domácí spotřebiče pro zdraví. Nabízí více než 30 let zkušeností s výrobou čističek vzduchu, čističek vody, bidetů, matrací a dalších zařízení. Společnosti Coway patří největší centrum pro výzkum a vývoj v oblasti ovzduší a vody v Asii, které se může pochlubit více než 4200 patenty a dalšími inovacemi ve svém duševním vlastnictví. Společnost Coway, která prodává více než milion čističek vzduchu ročně ve více než 60 zemích, je lídrem v oboru filtrace vzduchu.

Od svého vstupu na trh v roce 2010 zaujímá společnost Coway v oblasti čištění vzduchu v severní Evropě dominantní postavení. Prémiová řada „Airmega" se stala hitem ve skandinávských domácnostech. Zákazníci oceňují její vynikající filtrační výkon a uživatelsky přívětivé používání. V roce 2021 expandovala společnost Coway do Evropy a začala své produkty nabízet na Amazonu.

Informace o čističkách vzduchu Airmega - Pro všechny domácnosti a podniky

Společnost Coway v Evropě nabídne své nejoblíbenější a nejprodávanější čističky vzduchu, jako jsou modely Airmega 150 (Cartridge), Airmega Jet (Mini Storm), Airmega Mighty, Airmega 300S nebo Airmega Hue&Healing.

Airmega 150 je nejnovějším a nejznámějším modelem značky Coway pro ložnice. Získal tři ocenění za design, která patří mezi nejprestižnější na světě: iF Design Award (Německo), Good Design Award (Japonsko) a IDEA award (USA). Airmega 150 má jedinečný předfiltr „Pull-Out", který spotřebitelům umožňuje výměnu filtru bez nutnosti sundávat víčko. Čištění filtru je proto velmi pohodlné, což maximalizuje životnost hlavního filtru GreenHEPA™.

● Model Airmega Mighty (AP-1512HH) s ionizátorem pro ložnici a obývací pokoj se umístil na prvním místě ve výběru společnosti Wirecutter v New York Times sedm let po sobě, a to i v roce 2022. Čistička vzduchu Airmega Mighty se v roce 2021 stala na Amazonu nejprodávanější čističkou vzduchu v USA.

Airmega Jet s revoluční technologií MegaJet™ a Airmega 300S přestavují vlajkové lodi značky. Nabízí dvojitý sací výkon a skvělé pokrytí všech koutů místnosti. Airmega Hue&Healing je hybridní čistička vzduchu s přírodním zvlhčovačem.

Systém filtrace vzduchu HyperCaptive™značky Coway

Výhodou čističek vzduchu Coway je nejmodernější systém filtrace vzduchu HyperCaptive™. Na této technologii, která využívá předfiltr, filtr s aktivním uhlím a filtr GreenHEPA™, jsou založeny všechny čističky vzduchu Coway Airmega. Systém filtrace vzduchu HyperCaptive™ odstraňuje ze vzduchu částice a nanočástice o velikosti až 0,01 mikrometru, včetně alergenů, bakterií, chlupů, prachu, plynů, plísní a virů, a odstraňuje tak ze vzduchu v místnosti nečistoty. Účinnost systému prokázaly nezávislé výzkumné laboratoře v Koreji, Japonsku a USA.

Cílem společnost Coway je přinášet lidem zdravější a pohodlnější život. V roce 2022 proto uvede na evropský trh nové výrobky, například model Airmega 250 a čističky vody.

Další informace o aktuálně dostupných produktech společnosti Coway najdete na webových stránkách společnosti Coway a na Amazonu.

O společnosti Coway Co., Ltd.

Společnost Coway, „The Best Life Solution Company", byla založena v Koreji v roce 1989 a je přední společností v oblasti domácích spotřebičů. Svými inovativními domácími spotřebiči, jako jsou čističky vody, čističky vzduchu, bidety nebo matrace, přispívá ke zdravému a pohodlnému životu lidí. Od svého založení se společnost Coway díky intenzivnímu výzkumu, vývoji a zákaznickému servisu stala lídrem v oblasti ekologických domácích spotřebičů. Svůj neutuchající zájem o inovace prokázala tato společnost pomocí oceněných výrobků, odborných znalostí v oblasti domácí zdravotní péče, bezkonkurenčního podílu na trhu, spokojenosti zákazníků a povědomí o značce. V inovacích pokračuje společnost Coway i nadále. Pracuje na diverzifikaci produktových řad a v návaznosti na své obchodní úspěchy v Koreji rozšiřuje zahraniční obchod v Malajsii, USA, Thajsku, Číně, Indonésii, Vietnamu, Japonsku a Evropě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1721254/Coway_Airmega.jpg Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1395396/Logo_Logo.jpg

KONTAKT: Sumin Park | Assistant Manager at Coway PR HQ | sumin.park@coway.com | 82-10-6816-0249

15°C

Dnes je pondělí 20. března 2023

Očekáváme v 15:00 14°C

Celá předpověď