Antigenní testy doručí Lékárna.cz až do home office

foto

Chrudim 10. ledna 2022 (PROTEXT) - S povinným testováním zaměstnanců 2x týdně pomůže zaměstnavatelům v ČR chrudimská Lékárna.cz, největší lékárna na českém internetu, a to mj. i doručením testů až k zaměstnancům. "Od pondělí 10. ledna jsme připraveni maximálně pomoci zaměstnavatelům s novou povinností testovat všechny zaměstnance 2 týdně: antigenní testy jim nejen zajistíme, ale i doručíme až do rukou jejich zaměstnancům například na home office nebo v detašovaných pracovištích," říká Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz.

Podmínkou služby je minimální objednávka 100 kusů testů, individuální doručování zajistí Lékárna.cz po dohodě se zaměstnavatelem pomocí elektronického voucheru. Lékárna.cz má skladem dostatek antigenních testů jak pro své koncové zákazníky, tak pro velkoodběratele, se kterými je připravena řešit individuální potřeby i podmínky.

Kontakt pro zaměstnavatele: lekarna@lekarna.cz, telefon: 446 444 233 (Po - Pá: 7:00-17:00 hod.)

O Lékárna.cz

Společnost Pears Health Cyber, s.r.o, provozuje od roku 1999 největší lékárnu na českém internetu, Lékárna.cz je historicky první internetový projekt tohoto druhu. Dnes kromě nejširšího sortimentu pro zdraví a krásu nabízí také poradenskou službu lékárníků. Přístupem k zákazníkům a pacientům si zakládá na lidskosti, laskavosti a excelentní zákaznické zkušenosti. "Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec," zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti Pears Health Cyber, která Lékárna.cz provozuje

Kontakt pro média:

Mgr. Romana Žatecká, romana.zatecka@lekarna.cz

4°C

Dnes je pondělí 17. ledna 2022

Očekáváme v 9:00 4°C

Celá předpověď