7 důvodů proč i vy potřebujete kurz Certified Ethical Hacking

foto

Praha 28. dubna 2021 (PROTEXT) - Zapomeňte na investici do realit, zlata, Bitcoinů. Jestli něco roste raketovým tempem, tak kybernetická bezpečnost. Kam investovat několik desítek tisíc a zajistit si výnos v tisících procent, akcelerovat kariéru a být u zaměstnavatelů skutečně žádaný? Tuhle zkratku si zapamatujte: C|EH. Ještě o ní hodně uslyšíte.

Když se bavíme o tom, proč je dobré získat nějaké ty základy kybernetické bezpečnosti, myslíme tím nejčastěji základy etického hackingu.

Kdyby tuhle minimální znalost měli všichni ti, kteří se motají kolem IT projektů a snaží se digitalizovat firmy, procesy (myslím tím vývojáři, manažeři projektů, IT architekti, šéfové Chief Security Officer (CSO), nebo Chief Information Officer (CIO), svět by byl mnohem bezpečnější.

Situace kolem "New Normal" způsobená pandemií sice urychluje digitální transformaci ve všech odvětvích, ale má to i své stinné stránky. IT bezpečnost čelí novým výzvám a skrytým hrozbám. A to v masivním měřítku. V TAYLLORCOX vidíme největší problém toho, že se nejdříve něco postaví, spustí a až za provozu zjišťuje, jak děravé a nezabezpečené to vlastně je.

Základní program, kterým by měl začít každý, kdo to myslí s kybernetickou bezpečností vážně, je Certified Ethical Hacker (C|EH). Vzhledem k častým dotazům, tady máte TOP důvody, proč by tato certifikace měla být i ve vašem CV.

Všech 7 benefitů včetně konkrétních příkladů naleznete zde:

https://www.tx.cz/blog/7-duvodu-proc-si-vybrat-kurz-certified-ethical-hacker

Kontakt:

Aleš Pilný

TAYLLORCOX

ales.pilny@tayllorcox.com

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

12°C

Dnes je čtvrtek 6. května 2021

Očekáváme v 11:00 10°C

Celá předpověď