Značka PLOOM se spojila s česko-americkým umělcem, aby vytvořili jedinečný přístroj na zahřívání tabáku

foto

Dnešní trh je poměrně bohatý, co se týče elektronických cigaret a přístrojů na zahřívání tabáku. Jednou ze značek, které tyto přístroje vyrábí, je také PLOOM. Ta se rozhodla přijít s něčím jedinečným. S přístrojem na zahřívání tabáku, který je designově výjimečný.

Za tímto účelem se výrobce PLOOM spojil s umělcem, který vystupuje pod jménem MAXIM. Maxim Havlíček je sice Čech a výstavy mívá i v Praze, ale podařilo se mu prorazit do zahraničí. Od roku 1999 žije v Americe, vystavuje v New Yorku, Los Angeles, ale i Londýně, Dublinu, Sydney nebo Mexico City. Více se o něm dozvíte na jeho webu Maxim Painter, uvidíte tam i ukázky práce. MAXIM je moderní umělec, ostatně nejspíš proto neváhal spojit svoje jméno se značkou PLOOM a podílet se na něčem, co spoustě lidem usnadňuje život.

Výjimečný designový přístroj na zahřívání tabáku

Limitovaná edice nese název Metallum Sympony. Je to mistrovské dílo, půvabné, podobné kosmickému tanci tvarů a barev, který vás bude hypnotizovat. MAXIM vytvořil abstraktní svět z drahých kovů, které vypadají pokaždé jedinečně podle aktuální souhry světla a stínu.

Metallum Symphony vás zve k tomu, abyste se ponořili do symfonie kreativity a inovace, vydali se na cestu zázraků. Kosmické mistrovské dílo, fascinující projekt z pera génia umělce a PLOOM, velkolepý výtvor. To jsou jen některé z názvů, jak bývá přístroj na zahřívání tabáku z limitované edice Metallum Symphony nazýván. Jakmile ho jednou uvidíte, pochopíte.

PLOOM chce přinášet jedinečný zážitek

Značka PLOOM se snaží být jedinečnou již od počátku. Svým uživatelům umožňuje zažít kombinaci autentické chuti, technologie HeatFlow a samozřejmě stylu. Svou limitovanou edicí to všechno dovádí ještě dál. Dostanete v ní vše, na co jste u PLOOM zvyklí, tedy spuštení jedním dotykem, dlouhou výdrž, ergonomický tvar, dokonalé využití tabáku s minimálním množstvím zbytků, snadné čištění, rychlé zahřívání, 20 použití na jedno nabití i designové příslušenství. A k tomu všemu spojení zářivého zlata, stříbra, platiny a jiných prvků, jež dělají tělo přístroje nepopsatelně jedinečné.

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď