Zdraví nezná hranic – hledejme co nás spojuje

foto

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha se koná od 10. do 12. září pod záštitou hlavního města Prahy. Jedná se o celosvětové unikátní setkání odborníků z oblasti TCIM/CAM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny). Registrovat na akci se lze zdarma na www.mkz2021praha.cz.

Při registraci zdarma na adrese www.mkz2021praha.cz stačí zadat váš email. V unikátním online 3D prostředí můžete navštívit tři přednáškové sály (simultánní tlumočení do CZ, AJ, NJ), také výstavní stánky, postery a bannery.

Vstupní hala kongresu – v online 3D prostředí.

V posledních letech stoupá celosvětově zájem o obory TCIM/CAM.

Jak uvedl ředitel Institutu pro TCIM/CAM, který tento kongres pořádá, pan Tomáš Pfeiffer: „Jen v Evropě TCIM využívá více než 100 miliónů lidí. V zahraničí jsou obory TCIM zkoumány, přednášeny na univerzitách jako kurzy, nebo řádné obory – jsou používány v nemocnicích atd. Světové autority – WHO, WHA, Evropský Parlament, Rada Evropy, EUHPP doporučují ve svých usneseních metody TCIM zkoumat a zařazovat do národních zdravotních systémů. Další informace v publikaci Alternativní medicína (CAM) ve světě naleznete na: www.itcim.cz/knihy/CAM/Alternativni-medicina-(CAM)-ve-svete.pdf

Například v současnosti existuje více než 18.500 studií TCIM v lékařských databázích PubMed a Cochrane.

Cílem Mezinárodního kongresu zdraví 2021 Praha je přinést veřejnosti, laické i odborné, současné informace o možnostech TCIM/CAM.

NOVÁ WIKI TCIM PLATFORMA 2020 PRAHA – CELOSVĚTOVÁ INFORMAČNÍ DATABÁZE

Proto je jedním z hlavních bodů jednání kongresu uvedení Platformy 2020 Praha do plného provozu www.platforma2020praha.cz.

Na kongresu uvidíte významné světové i domácí osobnosti. Vystoupí poslankyně parlamentu ČR Mgr. Miloslava Rutová, Mgr. Jiří Čehovský, prof. RNDr. Anna Strunecká DrSc., z USA – Cornellovy university - Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, Ph.D., prof. Dr. Madan Thangavelu

z Cambridge, v neposlední řadě zástupci celoevropských a světových svazů např. za ANME prezidentka Nora Laubstein, za EUAA Dr. Peter Kath, prof. Valdis Pirags, MD., Isabelle Wachsmuth, MSc, MPH - projektová manažerka ve Světové zdravotnické organizaci, světové ústředí, Ženeva, a mnoho dalších.

Program kongresu naleznete na: www.mkz2021praha.cz/#program

V jednotlivých panelech jednání kongresu budou představeny výzkumy a úspěchy oborů např. ájurvéda, homeopatie, autopatie, tradiční čínská medicína a dalších, a také při řešení postcovidových problémů.

Jedinečné je i představení unikátního českého postupu při léčbě nemocí s názvem Biotronika Josefa Zezulky.

„Jen nemoudrý zahrabává léčivé prameny jen proto, že nevěří, že jsou, ač je sám může někdy potřebovat.“

Můžete být u toho i vy: www.mkz2021praha.cz

www.itcim.cz

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

18°C

Dnes je pátek 17. září 2021

Očekáváme v 3:00 13°C

Celá předpověď