Zapomeňte na nudné stoly: Designové kousky pro každou příležitost

foto Liftor Arc designový kancelářský stůl.

Výběr vhodného stolu pro váš domov, kancelář či další pracovní prostory je klíčovým aspektem, který ovlivňuje naši produktivitu, pohodlí a celkový estetický dojem. Společnost Liftor se zaměřuje na výškově nastavitelné stoly, ale také nabízí široký sortiment klasických stolů s netypickým designem, které vám pomohou vytvořit unikátní prostor plný stylu a originality.

Fotogalerie

Firma Liftor se pyšní šesti různými modely stolů, z nichž každý disponuje jedinečným designem, přinášejícím do vašeho interiéru zcela nový prvek estetiky a exkluzivity. Liftor Union je model s nohama ve tvaru obdélníku, které zajišťují stabilitu a pevnost. Jeho jednoduchý, přesto moderní vzhled si snadno najde své místo v různých prostorových konceptech. Liftor Arc vyniká stolníma nohama ve tvaru písmene A, které dodávají stolu nejen silnou konstrukci, ale i zvýšenou estetickou hodnotu. Tento model zaujme každého milovníka minimalistického designu.

Pro ty, kteří hledají něco trochu jiného, je tu Liftor Jelly. Tento stůl má na konci nohou kovové pacičky, které nejenže přidávají jemný nádech originality, ale také slouží jako ochrana podlahy před poškrábáním. Pokud preferujete přírodní materiály, mohl by vás zaujmout Liftor Basic. Tento stůl je vyroben z LTD desek a zdobí ho celodřevěná konstrukce. Díky kombinaci moderního designu a přírodního dřeva vytváří Liftor Basic příjemnou atmosféru, která podtrhuje organický ráz vašeho prostředí.

Dalším z designových kousků od Liftoru je model Liftor Ivory. Jeho kulatohranaté nohy přidávají zvýraznění a zároveň harmonii celému stolu. Díky jedinečnému designu si Liftor Ivory vytváří vlastní estetickou identitu, která svým okolím vyzařuje eleganci a sofistikovanost. Posledním, avšak rozhodně nejméně zajímavým, je Liftor Xaver. Jeho nohy ve tvaru X nejen vytváří silnou konstrukci, ale i fascinující vizuální prvek. Liftor Xaver je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí odlišit od ostatních a přinést do svého prostředí jedinečnou energii.

Jedna z výhod, kterou nabízí Liftor, je dodržování přísných certifikací značek FSC, PEFC a EPD. Certifikáty těchto značek potvrzují, že dřevěné materiály použité při výrobě stolů pocházejí z udržitelného a odpovědného lesnictví. Liftor tak aktivně přispívá k ochraně životního prostředí a zajišťuje, že každý zákazník dostává produkt s minimálním negativním dopadem na planetu.

Při výběru stolu je důležité brát v úvahu jak design, tak i funkčnost. Neváhejte tedy a zapomeňte na nudné stoly. S Liftorem si můžete vybrat designové stoly, které nejen zvýrazní vaši osobnost a estetický vkus, ale také poskytnou praktičnost a komfort. Všechny produkty Liftor jsou pečlivě navrženy a vyrobeny s cílem splnit očekávání nejnáročnějších zákazníků. Nechte se inspirovat jejich unikátním designem a vytvořte si prostor, který bude skutečně vaším zázemím.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď