Z recenze kurzu SQL: Skvělý školitel, který 100% udržel mou pozornost

foto

Omezují rozvoj vaší kariéry limity Excelu? Chcete se naučit pracovat s daty mnohem lépe? Ovládněte SQL – Structured Query Language – dotazovací jazyk používaný pro práci s daty v relačních databázích.

Neboli, dopřejte si kurz SQL1Základy jazyka SQL v SQL Serveru – dotazování a manipulace s daty. Stojí za ním společnost ICT Pro, která už léta zajišťuje kompletní profesionální péči v oblasti realizace firemního vzdělávání, profesních certifikací a outsourcingu.

„Databázové systémy jsou pro dnešní firmy velkým potenciálem. Se znalostí jazyka SQL rychle získáte z velkého objemu dat požadované informace, a také je přehledně utřídíte, snadno uložíte či změníte,“ přiblížil Lukáš Luska, lektor a odborný garant vzdělávacích programů v oblasti databází, programování, analýzy dat a reportingu, projektového a procesního řízení a grafiky ve společnosti ICT Pro.

Na kurzu SQL1 vystačíte se základním ovládáním počítače

Kurz je určený pro analytiky, manažery, vývojáře, začínající správce databází i další profese, v nichž je nutné efektivně dohledávat a zpracovávat data z SQL Server. Jako zájemce o kurz SQL1 vystačíte se základním ovládáním počítače s MS Windows a psaním speciálních znaků na klávesnici (například ' [ ] / * _ ;).

Lektoři společnosti ICT Pro jsou známí svým osobním přístupem a snahou maximálně pomoci každému svěřenci. Pokud se na kurzu vyskytne někdo pokročilejší, rádi mu v pauzách či na konci poradí s konkrétními problémy. A dozvíte se i leccos navíc, třeba jak zefektivnit vyhledávání na internetu. Vše vychází z toho, že pro současného člověka je nejdůležitější čas, jímž není možné plýtvat.

Databázové školení od ICT Pro posune v kariéře i vás

Interaktivnost kurzu SQL1 od společnosti ICT Pro nejlépe vystihl vtipný ohlas jedné účastnice: „Lektor mě svým působením donutil přemýšlet nad danou problematikou.“

„Kurz byl nad rámcem toho, co jsem očekávala. Velmi oceňuji připravenost lektora,“ přidala se vážněji Ivana M. ze společnosti Notino.

„Prozatím nejpřínosnější kurz SQL. Výborné tipy, pomůcky, logické a srozumitelné vysvětlení. Skvělý školitel, který100% udržel mou pozornost,“ uvedla Kristýna P. ze společnosti Kooperativa Pojišťovna, Vienna Insurance Group.

„Nové pohledy na danou problematiku s vynikajícím výkladem,“ doplnil hodnocení kurzu SQL1 Pavel B. ze společnosti Aramark.

Rozcestník Školení Databáze zprostředkuje celou plejádu potřebných IT dovedností i vám. Každý kurz vás výrazně posune v kariéře i na cestě k většímu výdělku. Kromě vypsaných termínů v Brně a Praze se kurzy dle dohody mohou konat také v prostorách vaší firmy. Neváhejte a přihlaste se i s kolegy! Může se vám hodit i to, že absolvované školení lze do 12 měsíců zdarma zopakovat.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

29°C

Dnes je pátek 14. srpna 2020

Očekáváme v 7:00 21°C

Celá předpověď