Vyhlášení "VPN wiki Awards" o nejlepší VPN roku 2023

foto VPN wiki Awards

Je nám ctí oznámit vítěze letošního ročníku cen VPN wiki Awards za nejlepší VPN služby roku 2023. Tento přehled je výsledkem pečlivé analýzy a testování od našeho odborného týmu, který hodnotil různé aspekty jako rychlost, bezpečnost, uživatelskou přívětivost a další. A nyní, bez dalšího odkladu, představujeme vítěze.

1. NordVPN

NordVPN opět zabodovala ve všech důležitých kritériích a stává se tak nejlepší VPN službou roku 2023. S více než 5 570 servery v téměř 60 zemích a vynikající rychlostí je ideální pro streamování, online hraní i pro práci. Její bezpečnostní funkce jsou na špičkové úrovni, včetně technologie NordLynx a silného šifrování.

Nevýhody? Pokud vás opravdu něco trápí, mohl by být problém s cenovou politikou, která není zrovna mezi nejlevnějšími. Nicméně, uživatelé tvrdí, že kvalita služeb je výjimečná a stojí za každou korunu.

Dalším plusem je její vynikající zákaznická podpora, která je dostupná 24/7 a rychle reaguje na jakékoliv problémy nebo dotazy.

2. Surfshark

Surfshark přichází jako silný konkurent na druhém místě. S neomezeným počtem připojitelných zařízení a vysokou rychlostí je tato VPN ideální pro velké rodiny nebo malé firmy. Bezpečnostní protokoly jsou také velmi silné, včetně AES-256 šifrování a dvojitého VPN spojení.

Nevýhody? Někteří uživatelé si stěžují na chybějící ověření celé aplikace nezávislou auditorskou společností.

Surfshark také nabízí skvělou funkci CleanWeb, která blokuje reklamy a malware, což zlepšuje celkový zážitek z prohlížení internetu.

3. Private Internet Access

Private Internet Access (PIA) si drží třetí pozici s velkým počtem serverů a skvělou flexibilitou při konfiguraci. Je známá pro svou schopnost obcházet cenzuru a geografická omezení, a nabízí také možnost personalizace zabezpečení.

Nevýhody? Uživatelské rozhraní není tak intuitivní, jako by mohlo být, a to může pro některé nové uživatele znamenat určité obtíže. Také podpora zákazníků někdy může být pomalá.

Co dodává PIA na atraktivitě, je její otevřený zdrojový kód a transparentní politika vůči uživatelům. Máte tak plný přehled o tom, jak jsou vaše data zpracovávána.

4. Cyberghost VPN

Cyberghost VPN je v našem žebříčku na čtvrtém místě a nabízí jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. Je ideální pro začátečníky a má speciální režimy pro různé aktivity jako sledování filmů, torrentování nebo prohlížení webu.

Nevýhody? Ačkoliv má Cyberghost VPN širokou síť serverů, nemusí vždy nabídnout tu nejvyšší rychlost. Bezplatná zkušební lhůta je také spíše kratší, což může být pro některé uživatele omezující.

Jedním z dalších plus je 45denní záruka vrácení peněz, což dává uživatelům dostatek času na vyzkoušení služby a rozhodnutí, zda je pro ně vhodná.

5. Proton VPN Plus

Na pátém místě je Proton VPN Plus, která se vyznačuje vysokou úrovní soukromí a bezpečnosti. Tento švýcarský poskytovatel VPN nabízí vynikající šifrování a pravidla v oblasti ochrany osobních údajů. Je to skvělá volba pro ty, kteří prioritizují soukromí.

Nevýhody? Rychlost není tak konzistentní, jak by se mohlo zdát, a může variovat v závislosti na zvoleném serveru. Plán Plus je také dražší ve srovnání s jinými možnostmi na trhu.

Proton VPN Plus také nabízí Tor přes VPN a podporu pro více platform, včetně Linuxu, což rozšiřuje její použitelnost a apeluje na technologicky znalé uživatele.

Závěr

Srdečně gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem našim čtenářům za jejich podporu a zájem o "VPN wiki Awards" za rok 2023. Důkladně jsme hodnotili každou VPN službu a věříme, že tento seznam vám pomůže najít tu pravou VPN pro vaše potřeby.

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď