Vyberte si opravdu moderní obklad do koupelny! Jaké 3 druhy nejvíce frčí?

foto

Vybíráte obklad do koupelny, ale nevíte, co chcete? Inspirujte se v dlouhodobých trendech. I když zacílíte na jednu skupinu, můžete v ní dále vybírat podle svého gusta. Jaký typ obkladu je ten pravý pro vás?

Mramorová klasika

Pokud jde o moderní obklad do koupelny, mramor je klasickou možností, která nabízí eleganci i současný vzhled. Mramorové dlaždice přinášejí luxusní vzhled a dojem. Imitace mramoru se stává stále oblíbenější volbou pro obklady i dlažbu nejen v koupelnách a kuchyních. S řadou dostupných odstínů a vzorů lze mramorové dlaždice použít k vytvoření řady stylů, od minimalistických až po zdobenější. Velkoformátové mramorové dlaždice navíc mohou pomoci udělat malou koupelnu prostornější a otevřenější.

Teploučké dřevo

Dekor dřeva, a tedy obklad do koupelny v jeho imitaci, je další trendy variantou moderních koupelnových obkladů. Přináší rustikální kouzlo, které se setkává se současným designem a vytváří vřelou a přívětivou atmosféru. Obklady a dlažby imitující dřevo jsou k sehnání ve vysoce autentických dekorech. Jsou dostupnou a stylovou variantu do každé koupelny. Díky různým barvám a povrchovým úpravám lze obklady v imitaci dřeva použít k dotvoření řady stylů, od elegantních a moderních až po přirozenější a organické.

Elegantní kámen

Dlažba s imitací kamene nabízí přirozenou krásu s moderním nádechem. S pokrokem technologie mohou nyní keramické obklady napodobovat vzhled a texturu přírodních kamenů, jako je žula, břidlice a vápenec, což z nich činí dostupnou a nenáročnou možnost údržby pro moderní koupelny oproti skutečnému, hůře udržovatelnému kameni. Dlaždice s imitací kamene jsou k dispozici v široké škále barev a vzorů, takže je snadné vytvářet různé styly, od elegantních a moderních až po rustikálnější a přírodní vzory.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď