Víte, jak co nejlevněji pořídit nový nábytek?

foto

Všichni jistě tušíte, že pořízení nového nábytku není nijak levnou záležitostí. Existují však způsoby, pomocí kterých můžete ušetřit alespoň pár korun. V konečném důsledku se může jednat o pěkných pár tisíc.

Slevové kupony jsou dnes nabízeny v mnoha různých obchodech, v nichž seženete vše potřebné pro perfektní zařízení vaší domácnosti.

Proč využívat slevové kupony?

Se slevovými kupony se v poslední době doslova roztrhl pytel, neboť jsou nabízeny prakticky v každém druhém obchodě. Jsou totiž skvělým lákadlem na zákazníky. Na standardní výrobky je nabízena někdy až padesátiprocentní sleva, díky čemuž se tyto produkty dostávají do dostupnějších cenových hladin. S kupony tak můžete nakoupit i dražší zboží, na které byste museli šetřit několik týdnů. Nyní si je však zakoupíte ihned, protože jsou zlevněny díky slevovým kuponům.

Kde je možnost slevové kupony uplatnit?

Platí pravidlo, že slevové kupony lze uplatit pouze v obchodě, do nějž byly určeny. Nemůžete tak vzít například kupon do Sconto nábytek a požadovat slevu v jiném, byť velice podobném obchodě s nábytkem. Ohledně časového omezení platnosti musíme podotknout, že prakticky neexistuje. Většina slevových kuponů je totiž neomezená, což znamená, že si je můžete vybrat druhý den po jejich dostání, ale také až za pár týdnů či měsíců. Tím pádem se z nich stává ideální dárek jak pro vaše blízké, tak i pro kamarády.

Sedací souprava za výhodnou cenu

Základem každého útulného domu je pravděpodobně obývací pokoj. V jeho středu se nachází sedací souprava, kterou můžete nyní pořídit se slevou až 60 procent při využití slevového kupony do obchodu Jena nábytek. Slevy a kupony jsou nabízeny v hojném množství a v nejrůznějších variantách. Stačí si mezi nimi pouze vybrat ten pravý. Ze sedacích souprav si můžete vybrat jak rohové typy, tak klasické rovné, neboť slevové kupony se vztahují na všechny sedačky bez rozdílu. Nezapomeňte však při jejich koupi zadat speciální kód k odečtení slevy.

Oblíbené jsou slevy z dopravného

Stále populárnější se stávají i slevy na dopravu. I když tato položka při nákupu nábytku představuje zanedbatelnou částku, kupující její odpuštění velmi ocení. Můžeme za to vděčit slevovým kuponům, se kterými budete mít dopravu zdarma při nákupu z konkrétního obchodu nad jeden tisíc korun. Druhým oblíbeným typem slevy je procentuální srážka ceny dopravného. S takovým kuponem se mohou dopravní náklady snížit i k polovině původní částky, což už začíná znít zajímavě.

Slevu získáte i za maličkosti

Existují však i jedinečné slevové kupony získané za pouhé maličkosti. Jindy byste se nad nimi ani nepozastavili, ovšem v některých obchodech dostanete slevu například za registraci nebo za přihlášení se k odebíraní novinek. Nejedná se o nikterak vysoké částky, avšak jak už bylo několikrát řečeno, každá koruna se hodí.

Slevové kupony jsou velice užitečné, a proto byste jich měli více využívat. Jejich uplatnění se vůbec nemusíte bát.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

18°C

Dnes je středa 27. května 2020

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď