Veřejná místa jsou tabu – relaxujte doma

foto Vlastní vířivka není dneska jen výsadou bohatých.

Dnešní doba je plná stresu, spěchu a práce a skoro nemáme čas na sebe a na odpočinek. Do toho celá ta věc s Covid-19, karanténou atd. Do veřejného bazénu, na plovárnu nebo wellness aby se člověk bál pomalu zajít. Vlastní vířivka na zahradě je možnost, jak si častěji odpočinout a relaxovat. Ve vířivce si odpočine nejen naše tělo, ale i naše mysl a budete mít dostatek psychických i fyzických sil, protože si budete jistí, v čem se koupete!

Rozmanitost vířivek

Na našem trhu najdeme velké množství výrobců a prodejců vířivek. Čím se liší a co od nich můžeme očekávat? Dnes vás provedeme světem unikátních technologií vířivek Villeroy & Boch, abyste věděli, co je na nich tak výjimečného. Vítejte ve světě dokonalých vířivek, vítejte u Villeroy & Boch.

Konstrukce vířivek

Začneme tím, co je na vířivce nejvíce vidět, a to je její skořepina a konstrukce. Vířivky Villeroy & Boch jsou vyrobeny z kvalitního laminátu a mají inteligentní rozmístění nosných prvků. Konstrukce vířivky je bezpečná, pevná, lehká, vyrobená s kvalitní německou precizností. Materiál, ze kterého je vyrobená, je EnduraFrame, který je lehký, ale zároveň pevný. Těmito vlastnostmi mnohonásobně předčí kovové i dřevěné konstrukce.

Provedení konstrukce vířivek Villeroy & Boch.

Další nespornou výhodou vířivek Villeroy & Boch je celoplošná izolace vířivky. Izolace je provedená ultra energeticky účinnou pěnou po celé struktuře vany. To znamená, že si vířivka udrží lépe teplo, každý model splňuje přísné energetické normy. Díky této izolaci mají vířivky velmi nízké náklady na provoz. Nízká energetická spotřeba je také výsledkem vedení trubek s vodou v teplé lázni a tak nedochází k tepelným únikům dlouhým průtokem trubkami.

Vířivky Villeroy & Boch se velmi rychle ohřívají a teplá voda v nich zůstane velmi dlouho. Tím jsou sníženy provozní náklady na minimum a Vám se tak bude každým použitím snižovat pořizovací cena vířivky.

Infračervené mapování úniku tepla u vířivek Villeroy & Boch a ostatních.

Vířivky pro každého

Máte v rodině rozdílně velké členy? Tatínek je velký, maminka malá, tak jak udělat, aby byla vířivka vhodná pro oba dva najednou? Vířivky Villeroy & Boch mají speciální tvary sedáků a také různé hloubky a v kombinaci se speciálními vyměnitelnými JetPak panely je vířivka komfortní pro všechny. Vířivky Villeroy & Boch se přizpůsobí každému.

Technologie JetPak pak potvrzuje přizpůsobení všem, neboť si díky těmto panelům můžete vybírat, jakou chcete masáž, které trysky chcete, aby Vás masírovaly na jaké části těla. Tyto panely jsou jednoduše vyměnitelné, takže pokud budete mít více druhů panelů, můžete si je měnit dle Vaší nálady a potřeby. Panely si můžete dokoupit a tím zvýšit rozmanitost masáží.

Žádný jiný výrobce vířivek TUTO TECHNOLOGII NEMÁ!

Čistota vířivky

Unikátnost vířivek je také v jejich systému a způsobu filtrování. Jedná se o dvojitou filtraci, která obsahuje 2 kartušové filtry s koloidním stříbrem. V kombinaci s ozonátorem, aktivním kyslíkem, je voda ve vířivce stále křišťálově čistá. Nečistoty a bakterie nemají ve vířivce žádnou šanci.

Čistá vířivka Villeroy & Boch s technologií filtrace koloidním stříbrem a Ozonátorem.

Přijďte se přesvědčit

Zaujaly Vás výhody vířivek Villeroy & Boch a chcete se o nich dozvědět více? Podívejte se na naše video a nechte se přesvědčit. Nebo nás kontaktujte na našem webu a přijďte do našeho showroomu v Praze, Hlinsku nebo Brně. Rádi Vám všechno ukážeme a vysvětlíme.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

17°C

Dnes je pátek 25. září 2020

Očekáváme v 13:00 17°C

Celá předpověď