Ventilátory AIRIUS PureAir: spolehlivá ochrana vnitřního prostředí před bakteriemi a (korona)viry

foto

Společnost AIRIUS je výrobcem ventilátorů, čističek vzduchu a osvětlení s dlouholetou tradicí, která má zastoupení v několika zemích světa. Nově je ventilátor AIRIUS PureAir k dostání také v České republice pod taktovkou značky Bezpečný vzduch. PureAir likviduje více než 99,99 % choroboplodných zárodků, bakterií a virů, včetně COVID-19, a to díky technologii tzv. fotohydroionizace (PHI). Desinfikuje vzduch i povrchy. Je úsporný, bezúdržbový a jeho instalace je velmi jednoduchá.

Celý svět se v posledních měsících zahalil do roušek a respirátorů s cílem zabránit nárůstu počtu nakažených onemocněním COVID-19. Hlavním opatřením proti šíření nového typu koronaviru je především dodržování správné hygieny, a to ať už se jedná o dezinfekci rukou, tak i ploch, předmětů a prostor, ve kterých se denně pohybujeme. Co tedy ještě můžeme kromě nošení roušek, mytí rukou a zachování rozestupů udělat, abychom ochránili sebe, své blízké i klienty?

Řešení, jak zamezit šíření virů a bakterií v prostoru, je hned několik. Jedním z nejefektivnějších a nejpohodlnějších je ale právě za pomoci ventilátoru AIRIUS PureAir, který zajišťuje čištění a dezinfekci vzduchu i povrchů v prodejně, kanceláři, restauraci, ordinaci, čekárně, recepci, třídě nebo učebně, v konferenčních nebo přednáškových sálech, ve vnitřních sportovištích, v šatnách, v domovech seniorů. Jednoduše řečeno, výskyt koronaviru COVID-19 na površích nebo ve vzduchu je možné minimalizovat, nebo mu dokonce úplně zabránit všude tam, kde je jednotka PureAir v provozu. Mimo zmíněný koronavirus ale likviduje dalších více než 99,9 % bakterií a virů, potlačuje pachy, snižuje výskyt plísní, omezuje přítomnost plynů, par a těkavých sloučenin, a to vše nepřetržitě 24 hodin v kuse za běžného provozu v přítomnosti lidí. Navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu nebo výměnu filtrů.

Jak PureAir funguje?

Jednotka PureAir využívá patentovaný systém PHI (fotohydroionizace), který promítá širokospektrální HE/UV světlo na čtyřkovový katalyzátor. To způsobí jedinečnou oxidační reakci, při které vznikají oxidanty zvané ionizované hydroperoxidy. Tyto bezpečné a přirozeně se vyskytující oxidy zajišťují nepřetržité čištění vzduchu tím, že se připojí ke kontaminujícím látkám, jako jsou viry, bakterie nebo spóry plísní, rozloží jejich molekulární vazby.

Pokročilá oxidační technologie PHI byla poprvé vyvinuta před 20 lety. Po celém světě se používá více než jeden milion buněk PHI, a to společnostmi z celého světa. Jedinečná technologie je tak aplikována v lékařském, potravinářském, vojenském, obytném, komerčním, pohostinském průmyslu i v různých vládních agenturách.

Kde všude může PureAir chránit?

AIRIUS PureAir je určen pro prodejny, kanceláře, restaurace, ordinace, čekárny, recepce, třídy a učebny, konferenční sály, vnitřní sportoviště šatny, domovy pro seniory. Zkrátka všude tam, kde se pohybují lidé.

Nejmenší jednotka zlikviduje více než 97 % bakterií a virů na ploše až 72 m2. Navíc snižuje spotřebu energie na vytápění prostor.

Hlavní výhody AIRIUS PureAir

 • Likvidují více než 99,9 % bakterií a virů, včetně COVID-19 na površích
 • Bezozónová technologie.
 • Potlačuje pachy o více než 99 % a snižuje výskyt plísní o více než 98 %.
 • Snižuje spotřebu energie na vytápění prostoru.
 • Omezují výskyt plynů, par a těkavých sloučenin o více než 80 %.
 • Nevytváří průvan.
 • Malé, univerzální, nenápadné jednotky snadno nainstalujete bez nutnosti rozvodů.
 • Bezúdržbový provoz s příkonem pouze 21 W, roční provoz stojí obvykle do 500 Kč.
 • Nejmenší jednotka AIRIUS Pure Air 10 SHORT vyčistí prostor až 271 m3.
 • Na rozdíl od jiných čističek vzduchu využívá PureAir tzv. aktivní čištění. To využívá systémy, které cirkulují čisticí prostředky v prostředí a současně čistí celý prostor, zatímco pasivní systém využívá vzduch k proudění skrze filtr a tím je čištěn.
 • 5letá záruka na ventilátory a 2 roky na PHI článek.
 • Garance vrácení peněz do 120 dnů

Stejná technologie, která chrání nemocnice a některé z největších světových podniků, může chránit i vás. Případové studie, výsledky nezávislých testů a další informace naleznete na webu www.airius.cz.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

1°C

Dnes je úterý 19. ledna 2021

Očekáváme v 3:00 1°C

Celá předpověď