Vaše starosti vyřešíme

foto

Možná se vaše firma rozrůstá či krátí a vy už brzy budete hledat nová místa, kam byste se mohli přestěhovat. K tomu, abyste mohli dostatečně využít svůj potenciál, prostě potřebujete dostatek prostoru. Stěhování ale nemusí být náročné jen pro vás, je obtížné i pro všechny vaše zaměstnance. Zároveň víte moc dobře, že si nemůžete dovolit a ani nechcete přerušit vaši produkci. Stěhování tak musí být rychlé, efektivní, nenáročné a zároveň levné. A přesně to nabízíme, proto využijte naší nabídky, a alespoň trochu si zjednodušte život. Přenechte nám všechny vaše starosti ať nepromarníte ani jediný den.

Fotogalerie

Proč právě my?

Naše stěhovací firma dokáže přestěhovat jakkoli velkou firmu, nic pro nás není příliš malá nebo příliš velká výzva. Pracujeme profesionálně, rychle a levně, to je základ, kterého se držíme a který k nám opět přivádí spokojené klienty. Agency Transport má letitou zkušenost a zaměstnává jedničky v oboru. Pracují tak pro nás profesionální řidiči, ale rovněž manuálně zruční pracovníci, logistici i manažeři.

Jaký je postup?

Nikdy se navíc nebudete vy podřizovat našim možnostem, ale to my se budeme podřizovat vám, abychom zajistili, že nebudete muset přerušit provoz vaší firmy a případně tak tratit.

Stejně jako vy řídíte vaši firmu a musíte vše dopředu plánovat, pracujeme velmi podobně. Proto si nejprve domluvíme schůzku, uděláme návrh, plán stěhování a kalkulaci, abyste věděli na kolik by vás takovéto řešení vyšlo, a to vše samozřejmě zcela zdarma. Navrhneme řešení přímo na míru vám, přitom se však nebráníme jakýmkoli úpravám, dle vašich speciálních požadavků. Je to strategické i pro naši představu, abychom věděli, jaké překážky v podobě pater, schodů nebo nepřístupného terénu, můžeme očekávat a případně budeme muset překonávat.

Co nabízíme?

Ještě předtím, než stěhování začne, vám zapůjčíme veškerý potřebný materiál, který při stěhování používáme, protože rozumíme tomu, že například vaše písemnosti, si budete chtít uložit v rámci zachování soukromí sami. Pokud se však rozhodnete, že potřebujete pomoci, dodáme i tuto službu a o stěhování se postaráme v plném rozsahu. Samozřejmostí je pak pomoc s montáží a demontáží veškerého nábytku. A že se najde takového nábytku opravdu hodně. Nejdříve se to nemusí na první pohled zdát, ale vzpomeňte, kolik práce vám dalo přestěhovat váš byt. Oproti tomu firma, která je v plném provozu je samozřejmě mnohem náročnější. Často se stěhování netýká pouze kancelářských prostor, ale celých linek a příslušných strojů. Materiálu a techniky tak může být nakonec opravdu hodně, proto je ideální využít našich možností, které máme. Vzít jedno velké nákladní auto nebo kamion, místo toho, abyste delší dobu, po menších částech přestěhovávali jednotlivé kusy, což samozřejmě nakonec není ani ekonomické, ani efektivní, ani reálné. Díky našim možnostem nikdy nebudete muset objednávat další stěhovací vůz, postaráme se o to, abychom vybrali odpovídající velikost. Využijte proto naší nabídky, že bez váhového omezení zařídíme převoz čehokoli.

Pokud vás naše nabídka zaujala, určitě neváhejte a navštivte naše internetové stránky www.agencytransport.cz, kde najdete další potřebné informace.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

32°C

Dnes je pátek 18. června 2021

Očekáváme v 11:00 30°C

Celá předpověď