Udělejte svým blízkým radost s originálním pouzdrem na mobil. Jaký typ darovat?

foto

Neustálé vymýšlení dárků není žádnou hračkou, protože rok od roku nápady pomalu a jistě docházejí. Nezáleží na tom, jestli se chystáte potěšit svou drahou polovičku, děti, rodiče či třeba sourozence, určitě se vám bude hodit pořádný nápad. Jak jim vykouzlíte úsměv na tvářích?

Originální řešení

Vzhledem k tomu, jak drahé jsou naše telefony, je velmi důležité myslet na jejich adekvátní ochranu. Mít vlastní kryt na mobil je naprostým základem bezpečnosti nejen na cestách, v zaměstnání i škole, nýbrž i v domácích podmínkách. Nikdo však neříká, že se musíte spokojit s klasickými nevýraznými produkty.

Ideální variantou je totiž kryt s vlastní fotkou, přičemž se může jednat o vtipný, inspirující, profesionální, ale klidně i zamilovaný motiv. Záleží samozřejmě na specifickém vkusu jednotlivých oslavenců a vašem vzájemném vztahu. Kde takový produkt vytvořit?

Hotovo raz dva

Kryt na mobil s fotkou lze vymyslet i zrealizovat čistě online, tudíž nemusíte objíždět celé širé okolí a vyvíjet žádné úsilí. Příkladem je třeba oblíbená společnost se stránkami pod výše vloženými odkazy. Ta se chlubí použitím kvalitního certifikovaného inkoustu a možností vsadit na nezničitelný potisk, jenž vydrží i nejhrubší zacházení. Zaujme vás pružný, pevný, knížkový, zrcadlový, nebo spíše luxusní obal?

Ihned po otevření zmíněných webovek se před vámi objeví pestrý výběr různých položek, z nichž si stačí zvolit tu nejvhodnější pro konkrétní typ mobilu. Po rozkliknutí kýženého zboží se dostanete do jednoduchého prostředí, kde lze nahrát zvolené fotografie a napsat vlastní text. Během několika málo minut budete mít hotovo a stačí výsledné umělecké dílo objednat. Za několik pracovních dní obdržíte balíček zabalený v dárkové krabičce.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

27°C

Dnes je pondělí 2. října 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď