Třetí vlna ohrožuje školáky. Chránit se mohou také díky spreji VIROSTOP

foto

Příchod nového školního roku je tentokrát spojen i s velkou hrozbou–třetí vlnou pandemie koronaviru, která může výrazně ohrozit kromě jiného také školní děti. Proto je nezbytné, aby studenti měli při návratu do lavic možnost chránit se před nákazou.

Už začátkem září se školy opět zaplní. Letos se do vyučování v rámci základních a středních škol zapojí přibližně 700 000 žáků, dalších více než 100 000 čeká na začátek semestru na vysokých školách.

Každá jedna rodina se školou povinnými ratolestmi však bude vystavena velké zkoušce–ochránit děti před nákazou koronaviru. Riziko se s příchodem třetí vlny a s nástupem delta varianty stále zvyšuje a podle odborníků se nákaza bude šířit zejména mezi dětmi. Ty navíc mohou onemocnění Covid-19 dále šířit v rodinách. Faktem je, že děti do 12 let se v České republice zatím neočkují.

Důležitými pomocníky v boji s nákazou koronaviru se v předchozích měsících staly produkty VIROSTOP. Jejich oblíbenost potvrzuje fakt, že v Evropě se jich prodalo více než 2 miliony kusů. Tyto ústní a nosní spreje účinně chrání před nákazou onemocnění horních cest dýchacích, včetně Covid-19.

Hledáte účinnou ochranu proti virům? Použijte ústní a nosní spreje VIROSTOP!

Pro školáky, vysokoškoláky i učitele

VIROSTOP je založen na přírodních složkách, z nichž nejúčinnějším je extrakt z Cisty krétského. „Po nastříkání do hrdla či nosu vytváří na sliznicích ochrannou bariéru, přes kterou se viry nedostanou do organismu, a takto zabrání infekci. Tímto způsobem fungují i na všechny nové mutace. Produkty Virostop jsou tedy vhodné pro školáky, vysokoškoláky i učitele," vysvětluje špičkový maďarský virolog a klinický mikrobiolog Dr. István Jankovics.

Začněte školní rok s ústními a nosními spreji VIROSTOP a dejte viru červenou!

Spreje, které jsou volně dostupné v kamenných i internetových lékárnách, jsou vhodné i pro děti od 3 let, takže jsou určeny i pro děti v mateřských školách. Jejich přírodní složení zaručuje bezpečnost i při kombinaci s jinými léčivy.

Společnost Herb-Pharma Corporation s.r.o, která spreje vyrábí, ještě před rokem provedla in vitro testy na buněčných tkáních, které prokázaly 100% účinnost Virostopu v boji s viry SARS-CoV-2. „Právě v souvislosti s návratem dětí do škol je maximálně důležitá vhodná a účinná prevence. A právě VIROSTOP je vhodnou prevencí i proti novým mutacím, což potvrdily i průběžné výsledky klinických testů,“ uzavírá Dr. Jankovics.

Více informací naleznete na cz.virostop.info

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

18°C

Dnes je pátek 17. září 2021

Očekáváme v 3:00 13°C

Celá předpověď