Tipy na vánoční dárky od kadeřníků z Bomton studií

foto Tipy na vánoční dárky od kadeřníků z Bomton studií.

Pokud stále ještě nevíte, co dát svým blízkým pod stromeček, nechte si poradit od těch nejpovolanějších. Odborníci na krásu z Bomton studií to vymyslí za vás.

Doporučuje kadeřník Václav Kostrba

Volume powder, Sachajuan, 200 ml, 620 Kč. Vhodným vánočním dárkem je určitě Volume powder od Sachajuan. Mimo jeho stylingovou vlastnost funguje i jako suchý šampón. A jelikož se v zimních měsících nosí pokrývky hlavy, vlasy mají i větší tendenci plihnout a mastit se. Tento produkt účes oživí a dodá upravenější vzhled.

Volume powder, Sachajuan, 200 ml, 620 Kč

Doporučuje kosmetička Daniela Dvořáková

Line Interception Power Duo, La Prairie, 8790 Kč. Za mě vyhrává denní a noční péče v jedné tubě od La Prairie. Funguje proti všem typům vrásek, napravuje kolagen a stimuluje hyaluronové výplně. Výsledkem je vyplněná pleť zbavená vrásek a intenzivně posílená.

Line Interception Power Duo, La Prairie, 8790 Kč


Doporučuje kadeřnice Iveta Popelková

Já jsem olejíčková. Nedám dopustit na olejíček od Sachajuan, a to především na blond vlasy. Na vlasy tmavé preferuji spíš olejíček od Moroccanoil.

Intensive hair oil, Sachajuan, 920 Kč. Moroccanoil Treatment, Moroccanoil, 25 ml, 450 Kč.

Jako top produkt bych vypíchla Volume powder od Sachajuan. Je to praktická věc, která se hodí úplně každé z nás. Mezi mytím vlasů nám udělá matný vzhled, takže mytí můžeme zase o den odložit a zároveň dodá vlasům přirozený objem, lepší a tvárnější vlasovou strukturu a vlasy téměř nezatěžuje. Jde lehce vyčesat a je rozdělen pro tmavé a blond vlasy, což zabraňuje tomu, aby byl ve vlasech vidět. Myslím, že to je díra do světa.

Intensive hair oil, Sachajuan, 920 Kč. Moroccanoil Treatment, Moroccanoil, 25 ml, 450 Kč

Doporučuje kosmetička Simona Klučiarovská

Skin Caviar Crystalline Concentrate, La Prairie, 30 ml, 10.990 Kč. Za mě určitě vyživující sérum od La Prairie. Regeneruje strukturu pleti, navrací jí zdraví, vitalitu a mladistvě svěží vzhled. Zpevňuje a posiluje strukturu pokožky, dodává jí mladistvý vzhled, vyplňuje drobné linky a vrásky a eliminuje napětí pleti. Diamantové krystalky pokožku okamžitě rozzáří a rozjasňující částečky vyrovnávají barevné nerovnosti a minimalizují pigmentové skvrny způsobené předčasným stárnutím.

Skin Caviar Crystalline Concentrate, La Prairie, 30 ml, 10.990 Kč

Doporučuje kadeřnice Anastázie Lecová

Fén na vlasy, ghd air, ghd, 3.900 Kč. K Vánocům určitě potěší fén od GHD. Je kvalitní a poslouží dlouhou dobu. Je to profesionální fén a díky velkému výkonu a třem stupňům nastavení teploty vám pomůže usnadnit práci doma.

Fén na vlasy, ghd air, ghd, 3900 Kč

 

Bomton studio. Nerozhodli jste se pro konkrétní dárek? Nebo chcete jen někoho potěšit a dopřát mu jedinečný zážitek?

Darujte svým blízkým dárkový voucher na veškeré služby i produkty. Hýčkání v péči skvělých kadeřníků, kosmetiček i masérek z Bomton studií potěší ženy i muže.

Dárkový poukaz na procedury i produkty je možné pořídit v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč, 5000 Kč a v neomezené hodnotě.


www.bomton.cz

Facebook

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

13°C

Dnes je neděle 21. října 2018

Očekáváme v 17:00 13°C

Celá předpověď