Svět se změnil: I prestižní titul MBA lze získat 100% online

foto

Většina nových situací má dvě tváře: Na jedné straně přinášejí nečekaná rizika, na druhé pak zajímavé příležitosti. Aby však bylo možné nové příležitosti využít, je zpravidla třeba disponovat odpovídajícími znalostmi a dovednostmi. I v současné době naštěstí existuje způsob, jak je získat od těch nejlepších.

Všichni si jistě dokážeme představit řadu běžných i zcela nečekaných situací, kdy by nám k růstu - v zaměstnání, ale třeba i při budování vlastní firmy - výrazně pomohlo know-how, kterého se nám aktuálně nedostává. A rovněž je snadné si představit, obzvláště po událostech posledních týdnů, že takové know-how potřebujeme získat, aniž bychom fyzicky navštěvovali klasickou vzdělávací instituci. Ať už proto, že to neumožňuje aktuální situace ve společnosti, nebo třeba z důvodu časového vytížení v práci či častých cest do zahraničí.

Řešením obou zmíněných problémů, tedy získání kvalitního vzdělání, ale bez dojíždění, jsou specializované online MBA programy. Na kvalitní MBA škole je takové studium MBA online obsahem a kvalitou plně srovnatelné s klasickou výukou, probíhá však čistě on-line formou bez nutnosti osobní účasti na lektorských setkáních.

Skvělým příkladem MBA školy, která takové vzdělání nabízí, je Business Institut. V nabídce má čtyři do detailu propracované programy, které lze studovat 100% online, a to Strategický management, Marketing a reklama, Management obchodu a Management zdravotnictví. A když se tu řekne 100% online, platí skutečně 100% online. Vše tedy začíná rychlým a jednoduchým vyplněním online přihlášky a elektronickou komunikací se studijním koordinátorem, se kterým lze snadno dořešit detaily rozvržení studia. Začít studium je pak možno kdykoli se vám to hodí a studovat můžete skutečně odkudkoli.

Jako online student dostanete v Business Institutu přístup do moderní e-learningové platformy, kde jsou na jednom místě k dispozici veškeré studijní materiály, informace o studiu i přístup k literatuře. Prostřednictvím této platformy můžete rovněž rychle komunikovat se studijním oddělením i s lektory, s nimiž lze konzultovat jak probíraná studijní témata, tak vlastní odborné problémy.

Každý student má k dispozici online knihovnu s více než 5200 knihami v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Samotné online studium je pak vedeno prostřednictvím videopřednášek, které pro studenty natáčejí špičkoví lektoři z praxe, a doplněno je sylaby, interaktivními prezentacemi a bonusovými videi.

Absolventi 100% online studia získávají diplom, který je pochopitelně stejný, jako při standardním studiu MBA. V rámci Alumni klubu jsou pak zváni na všechny akce pořádané Business Institutem, ať už jde o semináře, přednášky nebo další vzdělávací aktivity.

Je všeobecně známo, že MBA studium klade důraz nejen na významné rozšíření a prohloubení dosud nabytých znalostí, ale především na praktickou stránku studovaných oborů. Právě proto si jeho absolventů cení zaměstnavatelé po celém světě a zvládnutí studia se běžně stává odrazovým stupínkem pro rychlý kariérní růst. Nejinak je tomu i u programů, které lze vystudovat 100% online. Už vám tedy nestojí nic v cestě! Přihlaste se online ke studiu MBA ještě dnes!

16°C

Dnes je čtvrtek 23. března 2023

Očekáváme v 21:00 11°C

Celá předpověď