Sportovní taška jako módní doplněk

foto Sportovní taška Mammut.

Taky se snažíte skloubit zdravý životní styl a po práci či po škole chcete vyrazit za nějakým sportem? Potom budete potřebovat sportovní tašku. Ale když už ji musíte brát do práce, pravděpodobně vám bude záležet na tom, jak taková taška vypadá a zda ladí s vaším běžným oblečením. Sportovní tašky jsou nejen praktické, ale mohou být také výrazným módním doplňkem.

Vybírat můžete modely přes rameno, na kolečkách nebo klasické batohy. Ve specializovaných obchodech, jako je třeba Bagalio.cz, naleznete sportovní tašky určené přímo na konkrétní druh sportu.

  • Na tenis, kam se vám pohodlně vejde jedna i dvě rakety.
  • Na jógu, kam schováte svoji vlastní jogamatku.
  • Na squash, kam schováte raketu, oblečení i sálovou obuv.
  • Na badminton. Sbalíte do ní badmintonové rakety, košíčky i všechny potřebné nezbytnosti.
  • Na florbal nebo pozemní hokej. Zde máte speciální úchyty na hokejku a dostatečný prostor na oblečení.
  • Speciální batohy s úchyty na lyže, snowboard či sněžnice.
  • Anebo zvolíte univerzální sportovní tašku, kde je dostatek místa na převlečení, sportovní obuv, pití, svačinu i kosmetiku.

Ve specializovaném obchodě vám budou umět poradit, jaká sportovní taška je pro vás vhodná a splňuje tedy, všechny vaše požadavky. Na vás potom je, jaký zvolíte design a materiály. Některé řady jsou určené speciálně pro ženy. Kombinují pastelové barvy a k dispozici mají spoustu přihrádek a kapsiček na všechny možné nezbytnosti. Naopak některé řady sportovních tašek jsou určené spíše pro pány. Jednoduchý, ale funkční design, případně army styl, integrované nožíky či nářadí. I pro manažery na vysokých pozicích je řada formálních modelů v klasickém provedení, případně v kůži, které si mohou vzít i k obleku nebo na služební cestu.

Vhodný doplněk vašeho outfitu

Sportovní tašky jsou nejenom funkční pomocník, ale často také doplňují váš outfit a podtrhují váš osobitý styl. Na výběr máte nejenom různé druhy a různé velikosti, ale také materiály, výrobce a spousty barevných provedení. Nahlédněte do nabídky sportovních tašek na Bagalio.cz a buďte styloví za každé situace.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

29°C

Dnes je středa 19. června 2019

Očekáváme v 5:00 17°C

Celá předpověď