Sportovní přenosy u vás doma: tipy, jak na to

foto

Chybí vám atmosféra vyprodaných fotbalových stadionů nebo postrádáte partu kamarádů, se kterými jste se vždy dívali v hospodě na živé přenosy sportovních utkání? Popřípadě jste milovníky sportů na velkém plátně a chcete si tuto atmosféru přenést i do svého domova? Poskytneme vám několik tipů, jak na to.

Internetová televize

Máte doma internetovou televizi? Její pořízení ocení celá rodina. Internetová televize vám dává možnost zvolit si, na co se chcete dívat a jaký program si chcete přehrát. Programy můžete sledovat zpětně, během sledování je přerušit a jít si odskočit připravit pokrm nebo použít toaletu. Zkrátka vám nabízí naprostou svobodu bez zbytečného omezování. Kombinaci programů si můžete navolit podle toho, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Sportovní balíček internetové televize

Ze všeho nejdříve je nutné zajistit si internetovou televizi – hlavně tedy balíček se sportovními programy, díky nimž vám neunikne anglická Premier League, italská Serie A, španělská La Liga, ani německá Bundesliga. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na americkou fotbalovou NFL, hokejovou NHL, basketbalovou NBA, turnaje ATP, PGA Tour, závody MotoGP, NASCAR nebo Speedway GP. Jakmile budete mít veškeré vaše oblíbené sportovní programy pohromadě, můžete se pohnout dál. Ceny sportovních balíčků internetových televizí se pohybují v řádu stovek korun – hezký výběr sportovních programů se dá pořídit již za 200 korun měsíčně.

Vybavení obývacího pokoje

Aby byl váš zážitek ze sportovních přenosů autentický, uzpůsobte tomu i váš obývací pokoj. Televizi umístěte podle její velikost do dostatečné vzdálenosti od gauče a křesel. Pokud se domníváte, že byste potřebovali již nový nábytek do obývacího pokoje, zvažte jeho pořízení. Během sledování sportovních zápasů (i jakýchkoliv jiných programů) totiž není nad pohodlí. A samozřejmě nad dobré občerstvení. Máte dostatečně velký konferenční stolek? A co televize? Připadáte si jako uprostřed dění? Funkční vybavení obývacího pokoje ocení všichni členové rodiny.

Kvalitní, funkční a výhodné

Navnadili jsme vás k pořízení si nových doplňků nábytku do vašeho domova, ale chcete současně ušetřit a sehnat kvalitní a funkční věci za co nejnižší ceny? Vyzkoušejte slevové portály. Jak fungují? Jednoduše si je otevřete ve svém prohlížeči a zkontrolujete jejich nabídku. Podívat se můžete i na nejrůznější online letáky a současně si pročíst i recenze od zákazníků. Pokud tomuto lovu budete obětovat nějaký čas a provedete pořádný průzkum, garantujeme vám, že seženete vše, co si budete přát – a určitě naleznete i slevové kódy, které na jejich nákup budete moci uplatnit.

Sportovní přenosy kdekoliv a kdykoliv

Jste na home office – a opravdu byste si přáli sledovat nejnovější zápas nebo utkání, ale v obývacím pokoji nemáte váš pracovní stůl? Žádný problém. Pokud zrovna nejste na zoom callu se svými spolupracovníky, můžete ke sledování využít váš chytrý telefon. Pokud totiž máte zakoupený balíček internetové televize, můžete ho využívat i na dalších elektronických zařízeních, co mají přístup k internetu. Jediné, co k tomu budete potřebovat udělat, je navštívit oficiální obchod (ať už Google Play nebo App Store) a stáhnout si potřebnou aplikaci, s jejíž pomocí si nastavíte přístup k vašim programům.

Nechceme vás samozřejmě nabádat k prokrastinaci, pouze vám dáváme tip jak si i během práce nenechat ujít nejdůležitější utkání sezóny. Druhou variantou je rovněž nahrání požadovaného sportovního utkání nebo jeho zpětné zhlédnutí. Kterou z těchto variant si zvolíte?

Doufáme, že jsme vás přesvědčili o tom, že vytvořit si atmosféru sportovního utkání ve vašem obývacím pokoji není věda. Sportu zdar.

7°C

Dnes je úterý 13. dubna 2021

Očekáváme v 19:00 6°C

Celá předpověď