Sparťané dotáhli tříbrankové manko, Slavia si poradila s Rumuny

foto Fotbalový turnaj CEE Cup. Snímek je z utkání Sparta Praha - FK Sarajevo.

Pražská “S” mají za sebou druhé zápasy CEE Cupu, prestižního mládežnického turnaje hráčů do devatenácti let. Zatímco Sparta si udržela postupovou naději díky remíze, kterou zachraňovala v samotném závěru, Slavia po vítězství 6:0 nad Academií Sport Team má turnaj rozehraný velmi slušně.

Fotbalový turnaj CEE Cup. Na snímku nastupují hráči pražské Sparty (vlevo v rudých dresech) a bosenského FK Sarajeva. Fotbalisté sparťanské devatenáctky necelých dvanáct hodin po nezdaru letenského áčka se srbskou Suboticou také čelili balkánskému soupeři.

A i v jejich případě to dlouho vypadalo, že se bude jednat o velmi nepovedený zápas. Sparťané se však za stavu 0:3 nevzdali a dokázali utkání s bosenským FK Sarajevo dotáhnout k vyrovnání. První gól Pražanů dal Ondřej Hapal, jehož otec Pavel byl pár hodin nato odvolán od prvního mužstva Sparty.

Fotbalový turnaj CEE Cup. Na snímku utkání Slavia Praha - Academia Sport Team. Slavia do svého druhého střetnutí na turnaji nasadila sestavu s devíti změnami. I tak svěřenci Pavla Trávníka porazili rumunskou Academii 6:0 a udělali další důležitý krok na cestě do finále. Sešívaným stačí v posledním souboji ve skupině uhrát s Besiktasem remízu.

 

Web: www.ceecup.org

Facebook: facebook.com/CEECupU19

Twitter: @cee_cup

Instagram: @CEECupU19

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

13°C

Dnes je neděle 21. října 2018

Očekáváme v 19:00 10°C

Celá předpověď