Smartmag.cz vybral nejlepší chytré hodinky a fitness náramky na trhu

foto

Blížící se konec roku s sebou samozřejmě přináší i celou řadu různých bilančních anket a hodnocení. Magazín Smartmag.cz není výjimkou a důkladně si posvítil na to, jaké jsou nejlepší chytré hodinky a fitness náramky.

Na následujících řádcích se má čtenář příležitost seznámit s těmi, které se dostaly až na pomyslné medailové stupínky.

Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365

Voděodolný fitness náramek Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 si zákazníci chválí i kvůli tomu, že se nemusí nabíjet tak často jako smartphone. Jeho rozšířené funkce jsou potom ohromující.

Koupí tohoto náramku si nový majitel pořídí i GPS, barometr, gyroskop, Bluetooth a snímač tepové frekvence v jednom! Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 je spárovatelný s telefonem, který podporuje synchronizaci se zařízením Gear, díky čemuž je možné následně pohodlně přijímat upozornění na příchozí hovory, ale i přehrávat si hudbu, která je uložena v daném mobilním telefonu.

Zmiňovanou funkci měření srdečního tepu v průběhu dne jistě ocení hlavně sportovci. Náramek sám pozná, jestli se jedná o tenis, tanec nebo basketbal!

Samsung Gear Fit2 Pro SM-R365 lze zakoupit v elegantní černé i energické červené barvě.

Apple Watch Series 3

Známkou výborného vkusu majitele jsou bezpochyby chytré hodinky Apple Watch Series 3!

Voděodolnost do 50 metrů je samozřejmostí, takže s tímto náramkem není problém absolvovat plavecký trénink v bazénu! Vnitřní baterie je schopna vydržet až 18 hodin.

S Apple Watch Series 3 se jejich majitel při běhu lesem rozhodně neztratí, protože v nich je zabudována GPS i výškoměr. Takřka zázračnou funkcí jsou potom kroužky Aktivity, jež majitele sledují celý den, zaznamenávají jeho aktivitu a dávají mu přehled o tom, zda a jak se zlepšuje.

Hodinky Apple Watch Series 3 jsou trenérem moderní doby, protože dokážou svého svěřence v případě zlepšení dokonce samy pochválit!

Samsung Gear S3 Frontier SM-R760

Konzervativní lidé pravděpodobně upřednostní chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760, protože svojí vizáží připomínají tradiční hodinky a umění hodinářských mistrů.

Vydrží až 4 dny na jedno nabití a je v nich zabudována GPS navigace. Optimalizovaný systém se chlubí neuvěřitelnými 10 000 aplikacemi. Funkce Always On garantuje neustálé zobrazování ciferníku.

Při výběhu si může majitel připadat jako agent tajných služeb, protože ve spojení s chytrým telefonem jsou hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 schopny fungovat jako komunikátor budoucnosti!

Nejčastěji se lze u těchto hodinek setkat s vyměnitelným silikonovým řemínkem. Jedinečný 1,3 palce velký kruhový displej má velmi jemné rozlišení a kvalitní panel Super AMOLED.

Vánoce se kvapem blíží a inspirace na vhodný dárek pro člověka, na němž vám záleží, stále nepřichází? Chytré hodinky přinášejí řešení, které pod stromečkem potěší úplně každého!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

26°C

Dnes je pátek 26. dubna 2019

Očekáváme v 15:00 27°C

Celá předpověď