Slevové šílenství začíná, Black Friday trvá i celý měsíc

foto

Zvyk z Ameriky, který se u nás rychle ujal. Black Friday rozhodně není černým dnem pro zákazníky. Máte jedinečnou šanci nakoupit zboží za nejnižší cenu. V mnoha případech jde navíc o akci, která se nevztahuje na jeden pátek, klidně trvá celý měsíc. Kde najdete přehled těch nejlepších slev? My to víme.

Black Friday – největší slevy

Těsně před Vánoci obchodníci zlevní své zboží na zlomek ceny, aby uvolnili své sklady. Nejde o nekvalitní výrobky, prostě je jen třeba udělat prostor pro nové věci. Ještě před pár lety jsme nevěřícně koukali na záběry z předvánoční Ameriky, kdy šlo doslova o život v tamních řetězcích, jen co se tam v onen Black Friday ráno otevřely dveře. Slevové šílenství dorazilo i k nám, naštěstí si jej můžeme užít v komfortní podobě. Obchodníci využívají trendu slevových kupónů či kódů, to je zase naše specialita. Stejně jako v Americe je i u nás Black Friday příležitostí, kdy obchody skutečně zlevní zboží maximálně. Určitě na vás reklamy na tyto akce útočí například z televize, jenže než se k prohlídce slev, které by vás zaujaly, dostanete, zapomenete na to. Naštěstí existují weby, kde najdete přehled slev od mnoha oblíbených obchodů, slavících svátek nakupování – Black Friday.

Black Friday – slevové kupony a slevové kódy

Mezi známé portály, které sdružují přehled slev, patří například Kodino.com nebo Slevovekody.cz. Na těchto webech najdete přehledně podle abecedy seřazené jednotlivé obchody, které zrovna poskytují slevy. Jedná se o tuzemské firmy i zahraniční, které zasílají zboží i k nám do Česka. Nemusíte tak složitě hledat na stránkách oné společnosti, jestli má zrovna slevu, na těchto portálech najdete vše přehledně. Dozvíte se, o jakou slevu jde, jak dlouho trvá, jaký kód uplatnit, nebo zda-li se jedná o automatickou slevu. Nyní, v období Black Friday, se tyto portály plní atraktivními výhodami. Zjistíte, jaké slevy má všestranná Alza, obchod s oblečením About You, značka obuvi Deichman, prodejce kosmetiky Notino, obchod s dražšími oděvy Bibloo, drogerie Teta, populární světový e-shop AliExpress, lékárny Dr. Max, zásilkový obchod Bonprix, prodejce nábytku Sconto nábytek a mohli bychom pokračovat dál a dál. Značek je opravdu hodně a v mnoha případech se jedná o slevy, které obchodník poskytuje pouze výjimečně, někdy i jednou ročně. Proto byste si neměli nechat ujít příležitost a využijte Black Friday, který je navíc díky pohodlným slevovým kuponům i komfortní. Nemusíte se nikde tlačit, s nikým o nic nebojujete, pokud netoužíte po tomto „shopping“ adrenalinu.

Black Friday – přehled slev

Pokud budete hledat slevy nachystané ku příležitosti předvánočního období, nemusíte se pídit jen po výrazu Black Friday. Rovněž se využívají pojmy jako Cyber Monday, Cyber Week apod. Pro vás je podstatné samozřejmě především to, kde kódy seženete. Nikdo je před vámi nebude tajit. Ze stránky, která poskytuje přehled slev, můžete rovnou přejít na obchod a tam zadat kód slevy. Navíc můžete leckteré slevy i výhodně zkombinovat. Některé obchody mají například slevu pro první nákup nebo registraci, další kupon vám pak sníží cenu o další slevu. Možná jste už zažili ten skvělý pocit, když si do nákupního košíku nahromadíte věci třeba za tisíce a po zadání slevového kódu se částka k zaplacení rapidně sníží. Využijte proto předvánočních slev nejen kvůli dárkům, ale zásobte se na celý rok. Protože pamatujte – Black Friday je největší slevovou akcí z celého roku a naštěstí mnohdy netrvá jen jeden den. Zbystřete ovšem už nyní, protože dny slev Black Friday se odehrávají nejvíce v listopadu.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

12°C

Dnes je neděle 27. září 2020

Očekáváme v 13:00 12°C

Celá předpověď