Školní rok se úspěšně rozběhl. Co dělat, aby byly děti v co největším bezpečí?

foto

Školní rok se úspěšně rozběhl a děti po celém Česku se vrátily do lavic. O jejich ochranu se postarají roušky či dezinfekce. Pomoc však přichází i v podobě ústních a nosních sprejů VIROSTOP.

Pro děti a studenty představuje začátek září výzvu, a to nejen z pohledu školních povinností. V čerstvé paměti se stále drží minulý podzim, kdy se kvůli špatné pandemické situaci už po pár týdnech musely školy zavřít. Je velmi důležité, aby se tento scénář neopakoval.

Chraňte své děti i ve školních lavicích. Vyzkoušejte ústní a nosní spreje VIROSTOP.

Každá rodina se školou povinnými ratolestmi je opět vystavena velké zkoušce – ochránit děti před nákazou koronavirem. Před novou delta variantou, která se šíří vysokou rychlostí, budou děti ve škole chránit roušky, dezinfekce a rozestupy. Zejména u menších dětí je však kontrola dodržování všech opatření často náročná. Jejich přirozená hravost a častý kontakt se spolužáky přinášejí ještě větší rizika nákazy.

K roušce je vhodné přibalit spreje Virostop

Významnými pomocníky se i v tomto případě mohou stát produkty VIROSTOP, které poskytovaly podporu v boji s nákazou již během předchozích měsíců. Tyto ústní a nosní spreje účinně chrání před onemocněními horních cest dýchacích, jako je chřipka typu A a B i covid-19. Zároveň se jedná o nejprodávanější produkt svého druhu v Česku.

Školy představují riziko. Chraňte děti pomocí sprejů VIROSTOP.

VIROSTOP je založen na přírodních složkách, z nichž nejúčinnější je extrakt z cistu krétského. „Po nastříkání do hrdla či nosu vytváří na sliznicích ochrannou bariéru, přes kterou se viry nedostanou do organismu, čímž se zabrání infekci. VIROSTOP je proto velmi vhodným ochranným doplňkem a dezinfekcí jak pro děti, tak pro studenty a učitele,“ vysvětluje špičkový maďarský virolog a klinický mikrobiolog Dr. István Jankovics.

Působí i proti novým mutacím

Spreje, které jsou volně dostupné v kamenných i internetových lékárnách, jsou vhodné také pro děti od 3 let, takže jsou určeny rovněž pro děti v mateřských školách. Přírodní složení zaručuje bezpečnost i při kombinaci s jinými léčivy a jejich oblibu potvrzuje fakt, že se jich v Evropě prodaly více než 2 miliony kusů.

Menší riziko nákazy? Dětem do školy přibalte ústní a nosní spreje VIROSTOP.

Výrobce sprejů společnost Herb-Pharma Corporation, s.r.o, před rokem provedla in vitro testy na buněčných tkáních, které prokázaly 100% účinnost VIROSTOPU v boji s viry SARS-CoV-2. „Ochrana dětí ve školkách či školách musí být prioritou číslo jedna. A právě VIROSTOP je vhodnou prevencí i proti novým mutacím, což potvrdily také průběžné výsledky klinických testů,“ uzavírá Dr. Jankovics.

Více informací naleznete na cz.virostop.info.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

18°C

Dnes je pátek 17. září 2021

Očekáváme v 3:00 13°C

Celá předpověď