Seznamte se: Eppické online klenotnictví

foto

Šperky se řadí mezi nejlepší dárky pro ženy každého věku. Představují zajímavou investici a v podobě manžetových knoflíčků, spon do kravaty a pečetních prstenů patří k základům šatníku pravého gentlemana. Dnešní trh nabízí spoustu možností, jak získat přesně to, po čem toužíte. Kromě tradičních kamenných zlatnictví se rozmáhá trend online klenotnictví. Mezi těmi nejzajímavějšími, na která ve světě internetu narazíte, bychom rádi zmínili Eppi. Jestliže hledáte skvělý poměr ceny a kvality, pak jste na jejich stránkách na správném místě.

Fotogalerie

A ptáte se, čím je Eppi tak výjimečné, že ho doporučujeme?

1. Prozákaznický přístup: nezáleží, jestli si kupujete jednoduchý stříbrný přívěsek za pár stokorun, nebo propracované náušnice ze zlata zdobené brilianty za tisíce. Vždy se k vám chovají jako k VIP zákazníkovi. Věnují vám veškerou pomoc při výběru vhodného klenotu, informují vás o postupu ohledně přípravy šperku k vyzvednutí nebo termínu doručení. Vždy přesně víte, co se s vaším novým kouskem děje.

2. Ruční výroba: na rozdíl od mnoha klenotnictví se Eppi může pochlubit vlastní zlatnickou dílnou. Řemeslníci a umělci za sebou mají dlouhou rodinnou tradici v oboru a dokáží ušlechtilé kovy proměnit v originální modely.

3. Široká nabídka: zasněte se a přemýšlejte o tom, jaký klenot je pro vás tím pravým. Roztluče se vám srdce při pohledu na diamanty? Pak vás zde potěší jak klasika, tak barevné variace a působivé tvary. Sledujete-li trendy, pak se těšte na salt’n’pepper diamanty a nebroušené diamantové korálky. Netradiční i minimalistické šperky mají v Eppi zelenou.

4. Šperky na míru: pokud na stránkách klenotnictví neobjevíte přesně to, co chcete, můžete si to nechat vyrobit ze zlata nebo platiny podle vlastního návrhu. Ve spolupráci se zlatníky proměníte vizi unikátního zásnubního prstenu z bílého zlata ve skutečnost. Zde nic není nemožné. Budiž vám příkladem jak prsten Milady Horákové pro film Milada, tak manžetové knoflíčky pro českou hokejovou reprezentaci, a především zlaté grillz pro dvojici No So Funny Any a AMCO.

5. Doživotní záruka: kromě 60 dnů na vrácení zboží se lze radovat z neomezené garance. Eppi vám pomůže správně se starat o vaše klenoty. Nechte si šperk vyčistit a zkontrolovat, kdykoliv uznáte za vhodné. Za kvalitou provedení si totiž Eppi stojí.

6. Úplné informace: u každého kousku objevíte veškeré detaily, které by vás mohly zajímat. Šperkařství si zakládá na úplnosti popisků, které zákazníkům osvětlí, o jaký typ kamene a kovu se jedná. Klenoty zároveň doprovází certifikáty pravosti. U diamantů nechybí laboratorní zprávy od nezávislých odborníků na gemologii.

7. Velký cenový rozsah: ať už zatoužíte po drobnosti, nebo po významném daru v podobě diamantového prstenu či drahokamových náušnic, rozhodně si přijdete na své. Eppi si zakládá na tom, že se soustředí jak na finančně dostupné kousky pro široké publikum, tak na výjimečné a luxusní modely pro ty nejnáročnější.

8. Showroom v centru Prahy: ač se jedná o internetové klenotnictví, zboží si můžete prohlédnout na vlastní oči. Jednoduše si domluvíte schůzku, kde se vám bude zástupce firmy plně věnovat. Lze se nezávazně objednat a seznámit se s nabídkou, naplánovat výrobu šperku na zakázku nebo si vyzvednout zakoupený model.

Rozhodnete-li se doplnit svoji šperkovnici originálním kouskem, hledáte-li zásnubní nebo snubní obroučky nebo vybíráte-li dárek, zahrňte Eppi mezi místa, kde můžete uspět a dobře nakoupit. Kromě jakostního šperku vám nabídne i osobitý zážitek. Krásný klenot, elegantní balení podle vašeho výběru, doručení zdarma, voňavý balíček plný roztomilých překvapení – tak to je online klenotnictví Eppi v kostce.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

8°C

Dnes je sobota 7. prosince 2019

Očekáváme v 5:00 6°C

Celá předpověď