Serfaus-Fiss-Ladis – Rodinná LYŽAŘSKÁ oblast v Alpách

foto Medvědí sjezdovka v Serfausu | Serfaus-Fiss-Ladis – Rodinná LYŽAŘSKÁ oblast v Alpách

Serfaus-Fiss-Ladis, moderní ale zároveň útulný zimní prázdninový region, leží na náhorní plošině nad údolím řeky Innu v Tyrolsku, uprostřed staré kulturní krajiny v nadmořské výšce od 1.200 do 1.400 metrů.

Díky více než 2.000 hodin slunečního svitu ročně patří obce Serfaus, Fiss a Ladis k nejslunečnějším místům v Tyrolsku. Překrásná lyžařská oblast, obklopená pohořími Samnaungruppe a Ötztalskými Alpami nabízí služby wellness-hotelů s velkorysými lázeňskými oázami a prvotřídními nabídkami kosmetických a zkrášlovacích procedur.

V oblasti Serfaus-Fiss-Ladis se „perfektní rodinná zima“ stává skutečností: tak se dokonalé zimní zážitky nabízejí nejen dětem, ale také dospělým se dostává nabídky, která vyhoví počínaje kvalitou sjezdovek a konče možnostmi zábavy i těm nejnáročnějším. Na zimní sportovce se těší 450 ha plochy, 160 km změřených a 212 km skutečně sjízdných a perfektně upravených sjezdovek, 80% sjezdovek je vybaveno umělým zasněžováním, 68 lanovek a vleků. Dále na ně čeká 112 km denně upravovaných běžkařských tratí, sáňkařské dráhy, svahy pro freeride, několik snowparků a všechny varianty zábavných zimních sportů. A zatímco rodiče holdují zimnímu sportu nebo poznávají při procházce zasněženou krajinu, o děti je dobře postaráno při celodenním nebo i kratším hlídání.

Region Serfaus-Fiss-Ladis disponuje jednou z nejlepších nabídek možností zimní dovolené pro rodiny. Důkazem toho jsou dětské lyžařské areály Kinderschneealm, Murmlipark a Bertina země dětí, vynikající lyžařské školy, celodenní hlídání dětí, speciální dětské restaurace a řada dalších lákadel vymyšlených speciálně pro rodiny. Ubytování přizpůsobená pro rodinnou dovolenou zaručují, že se malí i velcí návštěvníci budou cítit dobře i po zimních sportovních radovánkách.

Serfaus-Fiss-Ladis – Rodinná LYŽAŘSKÁ oblast v Alpách

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

24°C

Dnes je neděle 4. června 2023

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď