Serfaus-Fiss-Ladis je rájem zimních labužníků

foto Sunset Dinner (c) Seilbahnen Komperdell, Foto Müller

Zima v tyrolské lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis - to jsou nejen rozlehlé svahy.

Být první

První stopa (c) Serfaus-Fiss-Ladis, Andreas KirschnerKdo by nesnil o tom, zanechávat brzy ráno stopy lyží na čerstvém prašanu? Každou středu se tento sen stává skutečností právě v oblasti Serfaus-Fiss-Ladis. Nabídka „První stopa“ totiž zavede limitovaný počet účastníků za úsvitu nového dne na čerstvé a nedotčené sjezdovky a pak na znamenitou horskou snídaní ve Ski Lounge v Serfausu nebo Zirbenhütte ve Fissu.

Tak blízko k nebi

Crystal Cube (c) Fisser Bergbahnen, Foto MüllerV Crystal Cube můžete spojit příjemné posezení s perfektním výhledem: futuristicky působící obří krychle vypadá, jako by právě spadla z vesmíru. Po předchozí rezervaci si zde může na kulinářských specialitách pochutnávat až 8 osob najednou.

Západ slunce nad oblaky

Noční pohled na Serfaus (c) Foto MayerPo dni plném zážitků na sněhu čeká na labužníky a milovníky slunce další jedinečný zážitek: totiž večeře při západu slunce „Sunset Dinner“ v exkluzivní lyžařské chatě na Masneru. A tak zatímco se ostatní zimní sportovci chtě nechtě vydávají na cestu zpět do údolí, pár posledních šťastlivců tu může zůstat a kroužit své lyžařské stopy na ztichlém sněhu lyžařského areálu Masner.

Změna je život

Široké a přehledné sjezdovky (c) Serfaus-Fiss-Ladis, Andreas KirschnerV zimních střediscích Serfaus-Fiss-Ladis připravují pokrmy na míru pro každou chuť, včetně bezlepkové, vegetariánské, veganské či dětské stravy. V jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí na světě jsou k dispozici moderní restaurace pro náročné gurmety, rázovité horské chaty i útulné salaše. Zima v tyrolském regionu Serfaus-Fiss-Ladis zkrátka důkladně uhasí prázdninový hlad celé rodiny.

Více informací najdete na stránkách: www.serfaus-fiss-ladis.at

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

28°C

Dnes je čtvrtek 20. září 2018

Očekáváme v 7:00 17°C

Celá předpověď