Sázení bez vkladu – to je Tipface

foto

S naprosto revolučním projektem vystoupila skupina EIT, která po čtyřech letech testování spouští dne 10.5.2019 projekt Tipface. Sociální síť s jasnou cílovou skupinou, kterou jsou především sázkaři a sportovní nadšenci. Tito si tak mohou oddělit své aktivity sdílené s rodinou a přáteli na sociálních sítích (typu Facebook) s aktivitou, na první pohled ne tak atraktivní, a tou jsou sázky. Projekt Tipface nalezneme na www.tipface.com.

Tipface tak v na první pohled nabízí uživatelům jakýsi druh anonymity při sdílení svých proher, výher či názorů na sázky a hazard. Pokud však prohlédneme celý koncept projektu, zjistíme, že projekt Tipface je mnohem víc.

Uživatelé mají možnost účastnit se spotřebitelských soutěží, které věrohodně připomínají sázky nabízené sázkovými kancelářemi. Rozdíl je však patrný na první pohled. Všechny soutěže na Tipface nevyžadují k uúčasti žádný vklad i přestože uživatelé hrají o věcné ceny či dokonce o poměrně vysoké finanční výhry.

Uživatelé sbírají podobně jako u jiných browserových her zkušenosti, hodnosti a achievementy (odznaky za splněné úkoly ve hře). Tyto úkoly uživatelům otevírají různé odměny a možnosti.

Tipface tak spojuje prvky sociální sítě a online her typu Travian či Goalunited se sportovní tématikou. Uživatelé mohou nejen navazovat kontakty, sdílet své názory, prohry i výhry, ale hrát v nespočtu soutěží bez jakéhokoliv vkladu a přesto o tisíce euro každý den. Více na www.tipface.com.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

20°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 23:00 19°C

Celá předpověď