Rychlá půjčka pomůže před výplatou

foto

Dostali jste se do nečekané situace a chybí vám před výplatou pár tisícikorun? To už dnes není žádným problémem. Běžně jsme si zvykli využívat kontokorentního úvěru, bankovních i nebankovních půjček. Jak vyřídit rychlou půjčku? Co vše budete potřebovat a kdy vám přijdou peníze?

Rychlé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou oblíbené, protože nabízí rychlé a pohodlné vyřízení. Můžete vyplnit online formulář, zavolat na klientské centrum nebo se dohodnout s obchodním zástupcem na osobní schůzce. Populární formou vyřízení je i SMS půjčka. S rozšiřující se dostupností internetu v mobilních telefonech jsou využívány i nejrůznější aplikace a prostředí internetového bankovnictví nebo osobního účtu u nebankovní společnosti.

Co je třeba k vyřízení půjčky

K vyřízení půjčky je třeba jen několik maličkostí. Žádat může pouze dospělá, plnoletá osoba, která je způsobilá k právním úkonům. Půjčky jsou pro české občany s trvalým bydlištěm v České republice. Zpravidla musíte mít i vlastní bankovní účet. Při žádosti o půjčku budete předkládat doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu, kam vám chodí měsíční příjmy.

Jak získat půjčku, když nemám bankovní účet

Pokud nemáte bankovní účet, může vám být poskytnuta půjčka na ruku, tedy hotovost. Společnost Zaplo poskytuje hotovostní půjčky žadatelům prostřednictvím sítě trafik GECO.

Jak vybrat poskytovatele půjčky

Až se budete rozhodovat pro společnost, kterou pro poskytnutí půjčky oslovíte, porovnávejte několik skutečností:

  • Výši RPSN.
  • Reference poskytovatele.
  • Délku působení (počet let) na českém trhu.
  • Bonusy pro zákazníky.
  • Rychlost poskytnutí půjčky.
  • Možnost odkladu splátek.

Proč kontrolovat RPSN

RPSN vyjadřuje výši ročních procentních nákladů na půjčku. Jsou v něm započítány nejen úroky, ale i poplatky. Výše RPSN se mezi poskytovateli výrazně liší, správným výběrem ušetříte i tisíce korun.

Jaké bonusy společnosti nabízejí

U nebankovních půjček se můžete těšit na celou řadu bonusů a zajímavých akčních nabídek. Ty jsou určeny pro nové zákazníky nebo pro pravidelné klienty. Řada společností pak nabízí první půjčku zdarma, a to na období jednoho měsíce nebo déle. Tím se nebankovní půjčka stává levnější než využití kontokorentního úvěru. Další akce bývají připraveny zejména před vánočními svátky, kdy jsou snižovány úroky nebo v období, kdy se chystáte na letní dovolenou.

Kolik si můžu půjčit

Nebankovní společnosti se liší v maximální i minimální výši půjčky o kterou lze požádat. Někde si můžete půjčit od tisíce korun, jinde je minimální částkou pět tisíc korun. Někde vám půjčí maximálně deset tisíc a jinde je nabízený úvěrový rámec i vyšší než sto tisíc korun. Dobu splatnosti a výši splátky si pak určujete při sjednání konkrétní výše půjčky, s výpočtem splátek vám pomáhají praktické kalkulačky.

Kdy dostanu peníze

Půjčka před výplatou ihned na účet znamená, že od vyřízení do připsání částky na účet vás dělí jen několik krátkých minut. Záleží rovněž na tom, u jaké banky máte vedený účet, ale díky expresním platbám probíhá připsání peněz prakticky okamžitě po schválení úvěru. Vyřiďte si půjčku a využijte výhod bezúročného období!

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď