Rozjíždíte vlastní e-shop a potřebujete spolehlivé obaly? Víme, jak na to

foto

V posledních letech se oblast obchodu masivně přesouvá do online prostoru. Ať už tedy prodáváte libovolný typ zboží, v žádném případě se neobejdete bez přehledného e-shopu. Pokud jej sestavíte správně, bude vám generovat ohromné množství konverzí. Jak si ale poradit s balením zásilek? Není to nic složitého.

Vyhněte se reklamacím

Možná se vám to zdá jako banalita, ale příliš velké množství e-shopařů chybuje i v těch nejzákladnějších krocích při balení zásilek. Alfou i omegou úspěchu jsou vhodně zvolené kartonové krabice. Většina dopravců vyžaduje stálý tvar (například krychli, válec nebo kvádr).

Kartonová krabice během své přepravy trpí celou řadou otřesů, nárazů i pádů, a přesně proto musíte zvolit adekvátní způsob balení. Používejte minimálně třívrstvé, ideálně však pětivrstvé provedení. Nezapomínejte ani na výplňový materiál, kterým musíte pečlivě vyplnit všechen volný prostor mezi zbožím a boxem. Zasílaný produkt se nesmí uvnitř samovolně hýbat, takže jej stoprocentně zafixujte.

Dlouhodobé úspory

Až se vám e-shop rozjede, budete muset nakupovat krabice jako na běžícím páse. Z toho důvodu je nutné vyhledat spolehlivé dodavatele s pořádným inventářem, svižnou dopravou a co nejnižšími cenami. Každá ušetřená koruna na jednom balení vám z dlouhodobého hlediska pěkně zvýší zisky. Kde nakupovat papírové krabice?

Mezi nejpopulárnější pomocníky v našich končinách patří společnost Raja, jež si drží více než 250 000 produktů skladem. Silné postavení nejen na našem, ale i zahraničních trzích umožňuje těmto profesionálům nabízet bezkonkurenční ceny. Rozhodně vás potěší i výrazné množstevní slevy, díky nimž pořídíte potřebný materiál za hubičku.

 

28°C

Dnes je úterý 3. října 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď