Řezací stroje Eagle pomáhají vyrábět prvky pro rozhledny i přístavy

foto

Bez technologií bychom nebyli schopní postavit celou řadu staveb, které nás obklopují v běžném životě. Prvky, které je tvoří, jsou ve většině případů vyráběny strojově. Stroje zajišťují vysokou kvalitu, ale především přesnost. Nechybují jako člověk.

Příkladem takových strojů, díky kterým máme mosty, rozhledny i přístavy, jsou laserová řezací centra. Ta nejmodernější dokáží vyhovět potřebám každé výroby. Technologie se za poslední století hodně posunuly, je téměř neuvěřitelné, co všechno dnes místo člověka ohlídá stroj. Příkladem ekonomických, produktivních, technicky vyspělých a dynamických strojů jsou řezací centra Eagle. Dočtete se o nich třeba v článku Laser Eagle nás zaujal technologickou úrovní, rychlostí a přesností.

Laserové řezací stroje Eagle

Výkon až 30 kW, excelentní stabilita zdroje, obrovské zrychlení/zpomalení os, super rychlá výměna paletových stolů, rám stroje z polymerbetonu nebo unikátní řezná hlava eVa. Na tohle všechno lákají laserové řezací stroje Eagle. Technici slyší na čísla, proto si jich pár uvedeme:

  • výměna paletových stolů za 9 vteřin,
  • ochranné sklíčko ve výšce 35,5 cm nad řezaným povrchem, takže jiskry nepoškozují optiku,
  • zrychlení/zpomalení os až 6 G.

Jako další moderní stroje, i laserová řezací centra Eagle podporují automatizaci. Automatizovat lze zakládání, vykládání i manipulaci s materiálem. Celý proces se tím zrychlí, také se zvýší bezpečnost a spolehlivost. Centra Eagle jsou kombinovatelná s vynášecími dopravníky, výstupními stanicemi a dalšími stroji.

Zeptejte se odborníků na laserová centra Eagle

Laserová řezací centra Eagle v ČR dodává společnost CANMET. V nabídce má ekonomickou řadu eSmart, dynamické centrum eVision i vysokodynamické centrum pro náročné aplikace z řady Nspire. Konzultace je bezplatná, odborníci pro vás rádi navrhnou řešení, jež se vám vyplatí.

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď