Půjčka na rekonstrukci? Jde to i online

foto

Nová kuchyň, koupelna nebo obývací pokoj? Ať už jste se pro rekonstrukci rozhodli z jakéhokoliv důvodu, nemusíte mít na účtu dostatečný obnos, abyste veškeré práce a vybavení zaplatili ze dne na den. Pokud vám nezbývají peníze z výplaty, ale rekonstrukci opravdu potřebujete, je načase poohlédnout se po vhodné půjčce.

Online půjčka do 250 tisíc korun

Určitě už vám nemusíme říkat, že pro půjčku se v dnešní době nemusíte vypravit do banky ani k dalším členům rodiny. Oblíbenou alternativou je nebankovní půjčka online, která přináší řadu výhod. Půjčky online jsou přitom ve většině případů stejné, jako ty klasické na pobočce. Jen díky jejich formě vyřízení ušetříte spoustu času, který byste jinak museli věnovat cestování a čekání, až na vás přijde řada.

Ihned po zažádání pak budete mít jistotu, že je vaše půjčka schválená. Zprostředkovatel půjčky totiž reaguje velmi rychle. Pak už jen stačí vše potvrdit svým podpisem a peníze vám přijdou na účet. V ideálním případě je tak můžete získat ještě v tentýž den, vždy záleží na rychlosti převodu. Půjčit si takto můžete až 250 tisíc korun.

Rekonstrukce díky Flexibilní půjčce

Budete potřebovat více peněz, ale dokážete je rozložit v čase? Pak můžete využít Flexibilní půjčku od společnosti Home Credit. Jak už napovídá samotný název, výhodou této online půjčky je její flexibilita. V praxi to znamená, že si na začátku stanovíte minimální částku, kterou chcete každý měsíc splácet. Pokud byste pak chtěli jeden nebo dva měsíce poslat více a zkrátit si dobu splácení, není to problém.

Takto splacené peníze pak můžete čerpat i opakovaně. Půjčka je totiž postavená na bázi revolvingového úvěru. Není přitom nutné žádat o opětovné schválení. Flexibilní půjčka totiž nekončí okamžikem splacení, ale teprve ukončením smlouvy. A nikoho nezajímá, zda penězi zaplatíte jen rekonstrukci kuchyně, nebo zda se rozhodnete, že si pořídíte i nový sprchový kout do koupelny.

Vše přitom budete mít celou dobu pod kontrolou. Při sjednání online půjčky totiž hned uvidíte, jakou částku budete měsíčně splácet a kolik zaplatíte celkem. Můžete si tak předem spočítat, kolik peněz vám zbyde na další nákupy nezbytností.

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

2°C

Dnes je sobota 4. prosince 2021

Očekáváme v 15:00 2°C

Celá předpověď